Benjamin Geskin, cihazın dört renkte olacağı iddiasında bulundu

Benjamin Geskin, cihazın dört renkte olacağı iddiasında bulundu.

Yeni iPhone’un OLED ekran, tamamen camlı bir tasarıma, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu söyleniyor. Attığı bir tweet ile Benjamin Geskin, cihazın dört renkte olacağı iddiasında bulundu. Söylediğine göre bunlardan biri de yeni ayna benzeri bir kaplamaya sahip.

Yeni renk seçenekleri hakkında çok şey bilinmiyor. Ancak Geskin, cihazın neye benzeyebileceğini göstermek için bir örnek paylaştı. Geskin’in kullanıdığı görüntüde aslında bir iPhone’un aynalı bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Aşağıda görebilirsiniz. Yeni iPhone 8, eski iPod modellerine benzeyen ayna benzeri ve cam tasarıma sahip olacak. Ayrıca ayna tasarımı muhtemelen paslanmaz çelik kenarları olacak.

Benjamin Geskin, cihazın dört renkte olacağı iddiasında bulundu

Geskin’in iddiaları isimsiz bir kaynaktan geliyor. Ming-chi Kuo’nun iPhone 8 haberinde, yeni cihazın normalden daha az renkte olacağını belirtti.

Daha önce de cihazın siyah beyaz olarak gösterilen iddiaların olduğu iPhone 8 görüntüleri de vardı. Geksin’in ayna tasarım seçeneği doğruysa, gold, rose gold’un yanındaki dördüncü rengin ne olacağı belli değil.

Geskin’in ortaya koyduğu iddiasının yanı sıra, Unbox Therapy You Tube kanalı, yeni bir iPhone 8 prototipinin yeni bir videosunu paylaştı. Videoda, cihazın genel boyutu ve tasarımı  ayrıntılı bir şekilde inceleniyor.

OKU ►  Hava kirliliği çocukların genlerinde tahribata yol açıyor

Ayrıca iPhone 8 söylentilerine göre, cihaz üzerinde Touch ID tuşu olmayacak ve bunun yerine yeni yüz tanıma teknolojisi kullanılacak.

Tabi ki bu bilgilerin tamamen söylentilerden ibaret olduğunu hatırlatmakta fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here