Splatoon 2’yi Mart ayında ilk kez deneyebileceksiniz

Date:

Nintendo’nun güçlü isimlerinden Splatoon 2 oyuncularla buluşacak

Nintendo’nun yeni oyun konsolu Switch pek de kuvvetli olmayan oyun listesiyle birçok oyuncuyu üzmüştü. Nintendo, oyuncuların gönlünü de almak için bir atılımda bulunmuş ve sevilen oyun Splatoon serisinin 2. oyununu “Global Testfire” etkinliği adıyla oyuncuların ilk kez denemesini sağlayacak.

Global Testfire Mart ayının 24 ünde başlayacak. İki gün sürecek olan etkinlik Martın 26. da bitecek. Etkinliğe katılmak ise ücretsiz. Her gün bir saatten uzun sürecek oturumlarda mürekkep savaşlarında siz de bir savaşçı olarak kapışabileceksiniz. Oynanış süresinin saatlerle kısıtlanması her ne kadar üzücü olsa da, yazın çıkacak Splatoon 2’yi beklerken en azından elimizde bir şey olmuş olacak.

Etkinlikle gelen bir diğer sevindirici haber ise oyuna gelecek yeni oyun modları. Yeni oyun modları espor turnuvaları için çok müsait olması ile dikkat çekiyor. Yerel olarak oynanabilecek olan oyun modları çok oyunculu oynanış için kaliteli bir rekabet ortamı sağlamayı planlıyor.

Splatoon 2 seriye yerel ağ(LAN) desteği de sağlayacak. Bu sayede oyuncular 8 kişiye kadar internet olmadan birbirleri ile mücadele edebilecekler. Bu 8 kişinin yanı sıra oyuna 2 kişide izleyici olarak girebilecek. Bu sayede maçları farklı açılardan kaydetmek de mümkün olacak.

Her ne kadar Nintendo eSpor isminden bahsetmese bile oyuna gelen yeniliklerin bu konuda bir çalışma yapıldığının göstergesi.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...