‘Super Mario Run’ kolay mod ile hiç ölmeyeceksiniz

Date:

Super Mario Run oynarken artık bir seviyede takılıp kalmayacaksınız

Super Mario Run oynamak aslında zor değil, göreviniz her seviyede dağınık olarak serpiştirilen her madeni parayı elde etmek. Bazı bölümlerde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda Nintendo devreye giriyor, yeni eklediği kolay mod özelliğini kullanabilirsiniz. Oyun şu anda bir “kolay mod” sunuyor. Kolay mod açıkken, sınırsız hayat yaşarsınız. Super Mario Run’da öldüğünüzde, bir kabarcıkta yeniden görünürsünüz ve kontrole tekrar kavuşmadan biraz önce kaldığınız yere geri dönersiniz. Normal mod’da, yalnızca birkaç kez ölebilirsiniz, ancak kolay mod, kabarcıkların tükenmesiyle ilgili endişelenmenize gerek olmayacağı anlamına geliyor.

Nintendo, zaman sınırını da kaldırdı

Nintendo, zaman sınırını da kaldırdı; zaman sınırı oyun oynarken genellikle büyük bir sıkıntı oluşturmuyordu, sadece kalelere ya da hayalet evlere benzer daha uzun, daha karmaşık düzeylerde zaman sınırı problem oluyordu. Zaman sınırlamasından dolayı birkaç kez ölürseniz sınırsız haklar da artık size yardımcı olamıyor.

Oyun deneyiminizin tamamında kolay modu kullanamazsınız. Ayrıca kolay mod’da, özel madeni paralar toplayamayacağınıza dikkat etmeniz gerekiyor, ancak oyunun sonuna kadar oynamak istiyorsanız, en azından zorlu seviyeleri bu mod ile geçebileceksiniz.

[irp posts=”3318″ name=”Super Mario Run çok hızlı koşuyor”]

Nintendo ayrıca rekabetçi “Toad rally” modunun dengesini de değiştirdi. Şimdi, bir maç kaybederseniz koleksiyonunuzdan daha az Toads kaybediyorsunuz. Oyun şu an için Korece olarak da çalışılıyor, ancak burada bulunabilecek herhangi bir yeni seviye veya ek içerik yok. Ancak, bazı düzeylerde mücadele eden çocuklar (ya da yetişkinler için), kolay mod gerekli bir yardım sağlayabilir.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...