SPUD, ultra taşınabilir, kullanışlı, ve yüksek çözünürlüklü 24 inç ekran.

SPUD, ultra taşınabilir, kullanışlı, ve yüksek çözünürlüklü 24 inç ekran.

SPUD, şemsiye gibi genişleyen 24 inçlik yüksek çözünürlüklü bir ekran. Videolar için cihazları kolayca bağlayıp istediğiniz yerde büyük ekranda çalışabiliyorsunuz.

SPUD nedir?

SPUD tamamen yeni bir ürün, dünyanın ilk büyük ve taşınabilir ekranı diyebiliriz.
SPUD, ultra taşınabilir, kullanışlı, ve yüksek çözünürlüklü 24 inç ekran. Taşınabilir olması ürünü çok cazip hale getiriyor.

SPUD, ultra taşınabilir, kullanışlı, ve yüksek çözünürlüklü 24 inç ekran.

SPUD, açıldığında ihtiyacınız olan keskin ve parlak görüntüyü üretmek için en yeni DLP teknolojisi ile birlikte özel optikleri kullanıyor. Nerede olursanız olun, bir HDMI kablosu veya kablosuz adaptör ile akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayarı bağlayabiliyorsunuz.

Hareket halindeyken büyük ekranda film izlemenin, ofisinizden uzaktayken daha üretken olabilmenin keyfini yaşıyorsunuz.

SPUD, ultra taşınabilir, kullanışlı, ve yüksek çözünürlüklü 24 inç ekran.

Şu anda proje aşamasında olan bu ürüne ön siparişle 499 dolara sahip olabiliyorsunuz.

Cihazın özellikleri:

SPUD, büyük, 24 inçlik bir diyagonal ekrana açılıyor. Tam olarak genişletildiğinde, cihaz 21 inç genişliğinde, 11 inç yüksekliğinde, 14 inç derinlikte (61 cm çapraz, 53 cm genişliğinde, 28 cm yüksekliğinde, 36 cm derinliğinde) oluyor.

OKU ►  Twitter’dan tacize yönelik yeni adım

Açıldığında, 24 inçlik ekran, 13 inçlik bir dizüstü bilgisayar ekranına oranla neredeyse 4 kat daha fazla ekran alanı ve 5.1 inç’lik bir akıllı telefona göre 23 kat daha fazla ekran alanı bulunan büyük bir masaüstü monitörünün boyutunda oluyor.

Kırılabilir cam ekranların aksine, SPUD, kırılmasına veya yırtılmasına izin verilmeyen esnek bir polimer kullanmış. Kirlendiğinde yıkanabilir, ayrıca dış gövdesi, taşırken cihazınızı korumaktadır.

SPUD katlandığında, yaklaşık 5.64 inç genişliğinde, 2.17 inç yüksekliğinde, 7.52 inç uzunluğunda (17 cm genişliğinde, 5.5 cm yüksekliğinde, 19 cm uzunluğunda) bir kitap boyutuna iniyor. Sırt çantanızda, veya dizüstü bilgisayar çantanızda yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Cihazın ağırlığı 900 gr.

Her yere götürebileceğiniz bu ürün, büyük ekran kullanmak isteyenler için mükemmel bir çözüm.

2 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here