Tekken 7, 2 Haziran’da PS4, XBox One ve PC’lerde

Date:

Tekken 7’den, PlayStation 4, Xbox One ve Pc’ler için Haziran müjdesi

2017 erken sürüm trenini kaçıran Tekken 7, Bandai Namco’nun bugün bildirdiğine göre 2 Haziran tarihinde Amerika ve Avrupa’da PlayStation 4, Xbox One ve Pc’ler için hazır hale gelecek. Tekken 7 için ön sipariş verirseniz Tekken Revolution’da ün yapan Eliza’yı da beraberinde alacaksınız.

Zengin paket içeriği

Tekken 7’nin standart baskısı ile birlikte oyunu ve Season Pass’i  bir araya getiren Digital Deluxe Edition (Price TBA)’ı da içeren birkaç çift özel baskısı var. PS4 ve Xbox One versiyonunun perakende satış fiyatı 149,99 dolar olan Collector’s Edition’da oyun müziği, Steel Book ve Heihachi’ye havada uçan tekme atan Kazuya’nın pozunu canlandıran 12” uzunluk ve 18” genişliğe sahip bir heykel mevcut. Collector’s Edition’ın Kuzey Amerika’daki versiyonu Eliza’nın olduğu Tekken 7’nin Day 1 Edition’ını içeriyorken, Avrupa versiyonu Season Pass’ın olduğu Deluxe Edition’ı kapsıyor.

Tekken 7 Season Pass ile birlikte Tekken 7 deneyimini genişletmeyi amaçlayan üç içerik paketi alacaksınız. Bu paketlerle birlikte yeni oynanabilir karakterler, yeni aşamalar, yeni bir oyun modu, kostüm paketleri ve 35 parçalık ‘Metalik Kostüm Paketi’ geliyor. Fiyatlar açıklanmadı fakat her bir DLC paketini ayrı ayrı satın alabileceksiniz.

Jukebox Modu’nu içeriyor olacak

Bunlardan ayrı olarak; PS4 versiyonu ‘King’, Xiayou ve Jin karakterlerii için Tekken 4 ve Tekken 2’den kalma kostümler, ve artık olarak oyun oynarken klasik Tekken albümlerini dinleyip playlist oluşturabileceğiniz ‘Jukebox Modu’ içeriyor olacak. Xbox One versiyonunda fazladan oyun-içi içeriği bulunmuyor fakat ön siparişlerde Tekken 6’nn ücretsiz kopyası gönderilecek.

Bandai Namco “Ev tipi konsollar ve PC’ler için Tekken 7, dövüş oyunu geliştiriminin en yüksek seviyelerinin zirvesini temsil ediyor.  Hatta oyunun Arcade karşılığının ek denge ve ince ayar yapılarak üstünleştirilmesi, dramatik bir hikaye modunun dahil edilmesi, daha fazla karakterin ve online turnuva modlarının eklenmesi, dünya çapındaki oyuncuların dövüş ruhunu ateşleyeceği kesin” diyor.

Oyunlar ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...