The Last Guardian oyununun sonundaki sürpriz

The Last Guardian oyununun gerçek sonunu anlatıyoruz

 

The Last Guardian’ı bitirdikten sonra oyundaki hikayenin sona ermesi biraz üzücü. Trico gerçekten öldü mü yoksa çocuk ile ilgili bir sorun mu var? Endişelenmeyin, oyun sona erdikten sonra görebileceğiniz çok şey var.

Açıklamalarımız, oyuncuların bu gizemli sonu izlemelerine yardımcı olacak. Ancak oyunu henüz bitirmemiş olanlar için bu yazı büyük spoyler içeriyor; bu nedenle oyuncuların oyunu tamamlamadıktan sonra bu yazıyı okumaya devam etmeleri daha iyi bir fikir olabilir.

Last Guardian’daki son sahneler

Oyunun son sahnelerinde, kulenin düşmeye başlamasıyla birlikte çocuğu ağzında tutan yaralı bir Trico görüldü. Sonra Trico çocuğu köye getirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Trico bunu zorlukla başarabilir ancak çocuğu geri getirmeye kararlıdır. Trico’nun başından bir sürü şey geçti ve imkansız bir yolculuk geçirdi, ancak onu gerçekten ait olduğu yere geri getirmekten başka çaresi yok.

OKU ►  YouTube son tasarımı ile videoları ön plana çıkarıyor

Sonra oyun sona erer Trico çocuğu geri getirmek için köye girer ancak köylüler ondan korkarlar. Bütün köylüler ellerinde mızraklarla Trico’nun etrafını sardılar ve Trico’dan yanlış bir hareketinde saldırmaya hazırdılar. Trico çocuğu kusar ve hemen ayrılır. İçgüdüsel olarak neler olduğunu gerçekten bilmeyen köylüler, Trico’ya mızraklarla saldırırlar.

OKU ►  YouTube'un suyu ısınıyor

The Last Guardian oyununun gerçek sonunu anlatıyoruz

Last Guardian’ın sonu nasıl öğrenilir?

Oyunun sonunda Trico’ya neler olabileceği konusunda endişeler oluştu. Ancak oyuncuların gözden kaçırmış olabilecekleri, hikayenin aslında fazlası olduğu. Son sahneden sonra, oyuncuların kredileri bitene kadar ekrana yapışmalarını tavsiye ederiz. Trico ve arkadaşına neler olduğunu gösteren bir bölüm çıkacak.

Merakınızı aşağıdaki video ile giderebilirsiniz.

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox