The Last Guardian oyununun sonundaki sürpriz

Date:

The Last Guardian oyununun gerçek sonunu anlatıyoruz

 

The Last Guardian’ı bitirdikten sonra oyundaki hikayenin sona ermesi biraz üzücü. Trico gerçekten öldü mü yoksa çocuk ile ilgili bir sorun mu var? Endişelenmeyin, oyun sona erdikten sonra görebileceğiniz çok şey var.

Açıklamalarımız, oyuncuların bu gizemli sonu izlemelerine yardımcı olacak. Ancak oyunu henüz bitirmemiş olanlar için bu yazı büyük spoyler içeriyor; bu nedenle oyuncuların oyunu tamamlamadıktan sonra bu yazıyı okumaya devam etmeleri daha iyi bir fikir olabilir.

Last Guardian’daki son sahneler

Oyunun son sahnelerinde, kulenin düşmeye başlamasıyla birlikte çocuğu ağzında tutan yaralı bir Trico görüldü. Sonra Trico çocuğu köye getirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Trico bunu zorlukla başarabilir ancak çocuğu geri getirmeye kararlıdır. Trico’nun başından bir sürü şey geçti ve imkansız bir yolculuk geçirdi, ancak onu gerçekten ait olduğu yere geri getirmekten başka çaresi yok.

Sonra oyun sona erer Trico çocuğu geri getirmek için köye girer ancak köylüler ondan korkarlar. Bütün köylüler ellerinde mızraklarla Trico’nun etrafını sardılar ve Trico’dan yanlış bir hareketinde saldırmaya hazırdılar. Trico çocuğu kusar ve hemen ayrılır. İçgüdüsel olarak neler olduğunu gerçekten bilmeyen köylüler, Trico’ya mızraklarla saldırırlar.

The Last Guardian oyununun gerçek sonunu anlatıyoruz

Last Guardian’ın sonu nasıl öğrenilir?

Oyunun sonunda Trico’ya neler olabileceği konusunda endişeler oluştu. Ancak oyuncuların gözden kaçırmış olabilecekleri, hikayenin aslında fazlası olduğu. Son sahneden sonra, oyuncuların kredileri bitene kadar ekrana yapışmalarını tavsiye ederiz. Trico ve arkadaşına neler olduğunu gösteren bir bölüm çıkacak.

Merakınızı aşağıdaki video ile giderebilirsiniz.

 

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...