The LEGO Ninjago filminin oyunu duyuruldu

The LEGO Ninjago filminin oyunu duyuruldu

LEGO Ninjago Movie Video Game, Kuzey Amerika’da 22 Eylül’de, Avrupa’da ise, 6 Ekim’de satışa sunulacak. Filmin oyun versiyonu, Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkıyor. Oyun, LEGO’nun ninja temali setine dayanıyor. Ve, oyun içerisinde birden fazla karakteri kontrol altına alabiliyorsunuz. Yani, Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane ve Master Wu karakterlerini kontrol edebileceksiniz.

Filmde olduğu gibi, oyunda da tam 8 alan bulunuyor. Ayrıca, dört adet kadar oyuncuya izin veren Battle Mode özelliğini de vaad ediyor. Oyunu seslendirenler arasında, Jackie Chan, Micheal Pena gibi ünlü yıldızlar bulunuyor. Oyunun çıkış tarihi tüm dünyada heyecan içerisinde bekleniyor diyebiliriz. Oyun, ülkemizde de Avrupa ile eş zamanlı olarak vizyona girecek. Yani, 6 Ekim’de, keyifli bir oyun bizleri bekliyor olacak.

OKU ►  İşte, tüm zamanların en iyi 10 komedi filmi

Warner Bros. Interactive, TT Games ve The LEGO Group ortak yapımı, The LEGO Ninjago Movie Video Game’in, filmin çıkış zamanıyla paralel olarak satışa sunulacağı belirtildi. Şimdi, sizleri The LEGO Ninjago Movie Video Game’in fragmanıyla baş başa bırakıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here