Sony’nin yarı-akıllı saatleri, deri kayış seçeneği ile duyuruldu

Sony’nin yarı-akıllı saatleri duyuruldu!

Sony’nin, dahili kuluçka merkezi tarafından geliştirilen analog tarzdaki akıllı saatleri Wena Wrist’i hatırlıyor musunuz? Sony, Wena Wrist akıllı saatlerin Three Hands Square adlı yeni versiyonlarını duyurdu. Normal bir saate benziyor fakat hareket takibi yapıyor ve NFC çipi ile mobil ödemelerinizi yapabiliyor. Ve, çelik bileziğindeki LED vasıtasıyla size bildirim uyarıları gönderiyor. Ayrıca, bu akıllı saatler artık deri kayış seçeneğine de sahipler.

Sony, Three Hands Square versiyonları ile size iki tip seçenek sunuyor. Biri yuvarlak model, diğeri ise kare kasa seçenekleri. Hem erkek müşterilerine hem de kadın müşterilerine hitap edebilmeyi başarabilmiş. Genelde kadınların tercihleri kare kasa modeller olur. Sanırım daha kibar duruyorlar. Ayrıca, Sony, 18 mm, 20 mm ve 22 mm ebatları ile birlikte, üç farklı boyutta deri kayış kullanabilmenizi de sağlıyor.

OKU ►  The LEGO Ninjago Movie Video Game duyuruldu!

Sony’nin yarı-akıllı saatleri duyuruldu!

Sony’nin Three Hands Square versiyonu akıllı saatleri, Temmuz ayı içerisinde ilk olarak Japonya’da satışa sunulacak. Bu modeller ilk önce çelik bilezikle alınabilecek. Aralık ayı sonuna doğru da deri kayışlı modeller çıkış yapacak. Sony’nin yarı-akıllı saatlerinin fiyatına gelecek olursak, cihazın sadece kasası 93 dolarlık bir fiyata sahip. Çelik bilezik 303 dolar, deri kayışlar ise 75 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Sizce, Sony’nin bu yarı-akıllı saat fiyatları cazip mi?

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox