Total War Warhammer II 

Kısaca bahsetmek gerekirse Total War Warhammer II yeni bir kampanya haritası ve 4 farklı ırkla geliyor. Her ırka ait iki lord olmakla beraber toplamda sekiz lord sunuluyor. Total War Warhammer II‘de yer alan ırklar: High Elves, Dark Elves ve Lizardmen olarak açıklandı, dördüncü ırk ise henüz açıklanmış değil.

Strateji oyunlarının rakipsiz lideri Total War

Yapımcılığını Creative Assmbly‘nin, dağıtıcılığını da SEGA‘nın üstlendiği Total War serisi, rakipsiz olarak strateji & aksiyon türünün lideri konumunda.Uzun yıllardır takip ettiğim serinin son oyunu Total War Warhammer beni ve benim gibi tarih temalı oyun sevenleri hüsrana uğratmıştı. Serinin önceki oyunlarında izlenilen tarihsel gerçekliğin aksine Warhammer; dünyası, ulusları, karakterleri vesaire unsurlarıyla tamamen fantezi bir oyundu.

Gökten üç elma düştü ikisi Warhammer çıktı.. 

Bir süredir sitesinde geri sayım sayacı bulunan Total War bizleri heyecanlandırmış ve  “tarih temalı bir oyun çıkabilir” umutlarımızı yeşertmişti.Maalesef ki beklediğimiz olmadı ve serinin yeni oyunu Warhammer II olarak duyuruldu.Artık umutlar Haziran ayında Los Angeles’ta gerçekleşecek olan E3 oyun fuarına kaldı.

OKU ►  Çin’in teknoloji devi Xiaomi, kısa menzilli yeni projektörünü tanıttı

Merak edenler için Warhammer II sinematik trailer

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here