Total War Serisinin Yeni Oyunu : Total War Warhammer II

Total War Warhammer II 

Kısaca bahsetmek gerekirse Total War Warhammer II yeni bir kampanya haritası ve 4 farklı ırkla geliyor. Her ırka ait iki lord olmakla beraber toplamda sekiz lord sunuluyor. Total War Warhammer II‘de yer alan ırklar: High Elves, Dark Elves ve Lizardmen olarak açıklandı, dördüncü ırk ise henüz açıklanmış değil.

Strateji oyunlarının rakipsiz lideri Total War

Yapımcılığını Creative Assmbly‘nin, dağıtıcılığını da SEGA‘nın üstlendiği Total War serisi, rakipsiz olarak strateji & aksiyon türünün lideri konumunda.Uzun yıllardır takip ettiğim serinin son oyunu Total War Warhammer beni ve benim gibi tarih temalı oyun sevenleri hüsrana uğratmıştı. Serinin önceki oyunlarında izlenilen tarihsel gerçekliğin aksine Warhammer; dünyası, ulusları, karakterleri vesaire unsurlarıyla tamamen fantezi bir oyundu.

Gökten üç elma düştü ikisi Warhammer çıktı.. 

Bir süredir sitesinde geri sayım sayacı bulunan Total War bizleri heyecanlandırmış ve  “tarih temalı bir oyun çıkabilir” umutlarımızı yeşertmişti.Maalesef ki beklediğimiz olmadı ve serinin yeni oyunu Warhammer II olarak duyuruldu.Artık umutlar Haziran ayında Los Angeles’ta gerçekleşecek olan E3 oyun fuarına kaldı.

OKU ►  Yüz tanıma yazılımı, koyunların acı çektiğini gözünden anlıyor
OKU ►  Robotlar can dostlar için

Merak edenler için Warhammer II sinematik trailer

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox