Ubisoft, Assasin’s Creed’i TV dizisi yapmak istiyor

Geçtiğimiz yılda çıkan filme beklenilen ilginin gösterilmemiş olması yayıncı firmayı pek caydıracakmış gibi gözükmüyor.

Michael Fassbender’ın oynadığı Assassin’s Creed filmi geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Birçok kesim tarafından keyifli bulunmamış, “berbat bir film” olmasa da bol gürültülü bol yumruklu ve seriyi olduğu yerden ileriye taşıyacak bir şey katmayan bir film olarak değerlendirilmiş durumda. Ayrıca meşhur değerlendirme sitelerinden Metacritic notu da pek bir değer arz etmeyerek 100 üzerinden 36. Ve evet, Ubisoft doğal olarak Assasins’s Creed’e TV dizisi ile devam edecek.

Herhangi resmi bir açıklama henüz yapılmış değil, hatta şuan yapım şamasında dahi olmayabilir. Ancak Assassin’s Creed içerik direktörü Aymar Azaizia dün gerçekleşen Reddit AMA‘da bu söylentileri doğruladı. “Filmci insanların yaptığı gibi bizde bekleyeceğiz. Sunmaktan gurur duyacağımız bir şey ortaya koyabilir miyiz bundan emin olmamız gerekiyor. Ama gerçekten merak ediyorsanız, planlarımız dahilinde. EVET” şeklinde bir soruya cevap verdi.

OKU ►  Chrome 57 enerji tasarrufu sağlayacak

Filmin nasıl sonuçlandığı göz önünde bulundurulursa, bu televizyon serisi de beklenilen sonucu sağlamaz gibi duruyor.  Ancak TV dizisi söylentisinin daha film eleştirileri yapılmadan önce ortaya çıkmış olması belki burada işleri değiştirebilir. Reuters geçen yıl yaptığı haberde, Ubisoft’un Netflix ile Assasins’s Creed hakkında bir dizi anlaşması için görüşme gerçekleştirdiğini iddia etmişti. Ancak ne o zaman ne de şuanda bu konuda bir işaret yoktu.

OKU ►  Netflix Brad Pitt’li yeni filmi War Machine’in fragmanını yayınladı

Bütün bunlara rağmen Ubisoft’un medya yönetim modellemesi göz önünde bulundurulacak olursa bu söylenti pek de mantıksız durmuyor. Yayımcı, geçtiğimiz ay Amazon Video’da Ghost Recon Wildlands: War Within the Cartel adında kısa bir aksiyon videosu yayınlamıştı. Ayrıca şuanda da Wildlands’in hikayesinde de geçen gerçek Bolivia kartelleri hakkında kısa bir belgesel hazırlıyorlar. The Division’ın film yapılacağını da unutmamak gerek. Jake Gyllenhaal da rol alacağını geçtiğimiz yaz ayında onaylamıştı.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox