Vine hesabı nasıl kurtarılır?

Date:

Vine hesabı 17 Ocak’ta kapanmadan önce nasıl kurtarılır?

Vine uygulamasına ne oluyor?

17 Ocak’ta Vine uygulaması kapanıyor. Bu gerçekleşmeden önce size uygulama yoluyla bilgi vereceğiz. Vine Kamerası, 6.5 saniyelik döngüsel videolar yapmanıza ve bunları Twitter’a postalamanıza veya kamera rulosuna çıkış durumlarında kaydetmenize izin verecek. Şu anda Vine uygulamasıyla yapabileceğiniz diğer şeyleri yapamazsınız.

Vine web sitesine ne oluyor?

Ocak ayında, web sitesini Vine uygulamasıyla oluşturulan Vines arşivine geçireceğiz, böylece Vines’e göz atmaya devam edebileceksiniz. Vine.co arşivindeki herhangi bir değişikliği size bildirmek için elimizden geleni yapacağız.

Videolarım Twitter’da görüntülenecek mi?

Evet! Vine uygulamasını Ocak ayında Vine Kamerası olarak güncellediğimizde, Vine Kameradan gönderirseniz veya doğrudan Twitter’a yüklerseniz de, 6,5 sn’nin altındaki videolar döngü olarak görüntülenecektir.

Peki ya takipçilerim? Onları Twitter’a aktarabilir miyim?

Vine ve Twitter hesaplarınızı bağlayarak takipçileriniz Twitter’da takip etme özelliğiyle sizi Twitter’da bulabilir. (Hesaplarınız ortak olması gerektiğini unutmayın ve hesaplarınızı buradan bağlayabilirsiniz). Bu özellik kullanılabilir olduğunda size uygulamayla bildireceğiz. Bunun, kitlenizi Twitter’da büyütmenize ve orada video yapmaya ve paylaşmaya devam etmenize yardımcı olacağını umuyoruz!

Vine hesabı 17 Ocak'ta kapanmadan önce nasıl kurtarılır?

Görüntülerimi indirebilir miyim?

Evet, Vins’inizi iOS ve Android’deki veya vine.co web sitesindeki uygulamadan indirebilirsiniz; ancak bu uygulamalar 17 Ocak’a kadar, uygulamalar Vine Kamera haline gelene kadar. Lütfen videolarınızı o tarihten önce indirin. (Not: bir indirmeyi talep ettikten sonra daha fazla sarmal yüklerseniz, başka bir indirme isteğinde bulunmadığınız sürece yeni videolar dahil edilmez). Telefonunuzda şu şekilde çalışır:

Vine hesabı 17 Ocak'ta kapanmadan önce nasıl kurtarılır?

Altyazılarımı ve yorumlarımı da yükleyebilir miyim?

Vine.co’dan indirdiğiniz Vines dosyasına, Vine altyazılarınızı içeren bir index.html dosyası ile birlikte beğenilenlerin, yorumların ve incelemelerin sayısı da eklenir. Vines’ı uygulamadan indirirseniz, yalnızca altyazı veya ek bilgi olmadan kamera rulonuza kaydedilmiş video dosyalarınızı alacaksınız.

Vines’i indirmek için telefonumda yerim yoksa ne olur?

Vine uygulaması size ne kadar yer kalacağınızı söyleyecektir. Yeterli miktarda yer yoksa, Vines’inizle size gönderilen bir e-posta bağlantısı alabilirsiniz veya bir masaüstü bilgisayarda vine.co web sitesinde “Vines’i indir” özelliğini kullanabilirsiniz.

Vine’lerime bir bağlantı içeren bir e-posta alabilir miyim?

Evet! Masaüstü bilgisayarınızdan vine.co web sitesinde “Vine’lerinizi indirin” düğmesini tıklayın veya mobil uygulamada bu seçeneği seçin. Vines’ınızı talep ettikten sonra Vines’inize bir bağlantı içeren bir e-posta, hesabınızla ilişkili e-posta adresine gönderilecektir, bu nedenle Vines’i istemeden önce doğru olduğundan emin olun. İndirme bağlantısının yalnızca 72 saat boyunca aktif olacağını unutmayın.

Bu seçeneği uygulamamda göremiyorum

En son sürümü App Store’dan (iOS) veya Play Store’dan (Android) indirdiğinizden emin olun.

Ben arşivimi vine.co’dan istedim, ancak henüz almadım

Sahip olduğunuz Vine sayısına ve sunucularımızın ne kadar meşgul olduğuna bağlı olarak, bu istek biraz zaman alabilir; lütfen sabırlı olun! On dakika beklediyseniz ve hala gelmediyse, e-postanızın spam / önemsiz klasörlerini kontrol edin. E-postanın konusu “Vines’dan aktardığınız arşiv hazır!” Olacaktır. Varsa, bir masaüstü bilgisayardan vine.co’daki ayarlar sayfasına gidin ve “Klipleri indirin” düğmesini tıklayın. Hala sorun yaşıyorsanız, yardım merkezini ziyaret edin

İndirme işlemimi istedim, ancak Vine’lerimi paketlemekle ilgili bir hata aldım

Lütfen birkaç dakika içinde tekrar deneyin.

İndirilen tüm dosyalar neler?

Videolarınıza göz atmak için bir web tarayıcısında açılabilen bir mp4 video dosyası, minik resim klasörü ve bir index.html dosyası klasörü alacaksınız. Arşivdeki index.html dosyası, bir web tarayıcısında arşivinizde indirilen tüm videolarınıza göz atmanıza izin verir. Vine web sitesine benziyor, ancak bilgisayarınızdaki bir dosya olacaktır.

#BeyondVine daha uzun videolarım bu dosyada bulunacak mı?

Hayır, #BeyondVine bir beta programıydı ve bu dosyalar Vine indirmenize dahil değildir.

VM’leri veya yorumlarımı indirebilir miyim?

Hayır, ne yazık ki VM’ler ve yorumlar indirme işlemine dahil değildir.

Değişiklikten sonra önceki linklerimiz ne olacak?

Daha önceki linkleriniz hala vine.co üzerinde bulunacak ve profil sayfanızı görüntülemeye devam edecektir.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...