Windows 10, satın alınan uygulamalar için, indirme durum çubuğunu getiriyor

Gece modu için daha akıllı bir isim ve birçok erişilebilirlik özellikleri güncellemesi ile karşılaşmaya hazır olun

Oyun Modunun ve Windows 10’un yerleşik Beam uygulaması aracılığıyla oyun akışının, yalnızca güncelleme buzdağının başlangıcı olduğu söyleniyor.

Zira Windows 10 blogundaki bir yazıda, Windows Insider programında kullanıcılar için yapılmış birçok ilave ekin olduğundan ayrıntılı olarak bahsedilmiş.

İlk olarak , Windows’un daha erişilebilir olmasına yönelik bir hareketle, Kenar tarayıcı artık e-kitapları yüksek sesle okuyabiliyor. Ayrıca artık kenar tarayıcıda web sitelerinde görünen tek renkli resimleri yerine renkli yeni emojiler yer alıyor. Bunun ötesinde, kurulum işlemi sırasında altyazılar da (yine de OS’nin erişilebilirlik özelliklerini ilerletiyor), “gece lambası” gibi mantıklı bir isimle karşılaşıyoruz gece modu için ve Windows Store’dan alınan uygulamalar ve oyunlar için bir indirme durum çubuğu da var.

OKU ►  Windows 10 yeni “Oyun Modu” ile bilgisayarınızı hızlandıracak

Uygulamaların çökmesini, ekranın titremesini ve hatta PDF’leri paylaşırken kenar tarayıcının kilitlenmesini durdurmak için yapılan düzeltmeler gibi, yaşam kalitesini yükselten bir çok gelişme var.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox