X-Band EPM Modem Ordumuzun Hizmetinde

X-Band EPM Modem Nedir ?

Birkaç ülkenin üretebildiği,uydu üzerinden güvenli haberleşme sağlayan ‘X-Band EPM Modem’i yerli ve milli olarak ordumuzun hizmetine sunduk.

Haberleşme sistemleride ki  tehditlerine ve  karşı güvenli ve sağlam bir haberleşme linki kurmak noktasında EPM dalga şekli olan SATCOM X Band EPM Modem, frekans bozucu etkilerine karşı yüksek güvenlikli STANAG 4606 EPM dalga şekli kullanmaktadır. Geniş IF bant içinde, bağımlı frekans atlama yeteneği ve ağ kontrol mesajları koruması yapan iki farklı algoritma, kanalın güvenliğini artıran diğer unsurlardır. Yazılımın iki farklı algoritması ile  yeni dalga şekili eklenebilir.Modemler altı ayrı kanalı aynı anda kullanabilmektedir.

X-Band EPM Modem Nedir ?  STANAG 4606 EPM Dalga Şekli

X-Band EPM Modem

WEB arayüzü ile  parametreler ayarlanbilmekte ve operasyon anında parametreler izlenebilmektedir. Zamanlama GPS üzerinden otomatik olarakda yapılabilmektedir. Ağlar birbirine senkronize olarak MESH özelliği sayesinde çoğalabilmektedir. Özellikler terör ile mücadelede etkin ve güvenli haberleşme sağlayan bu sistemin Türk Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olmasını diliyoruz.

OKU ►  Aselsan Gergedan Taşınabilir RF Aktif Köreltme/Karıştırma Sistemi

Savunma Sanayi ile ilgili diğer haberleri görmek için buraya tıklayın

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox