Xbox depolama alanınızı bu yeni Seagate sabit disk sürücüsü ile ikiye katlayın

Date:

Xbox için yeni Seagate sabit disk sürücüsü

Ne kadar sabit disk alanına sahip olursak olalım filmler, fotoğraflar, videolar, uygulamalar ve yedeklerimiz nedeniyle bu asla yeterli gelmiyor. Ancak Seagate, depolama sıkıntılarını çözüyor. Biliyorsunuz ki, hem PS4 hem de Xbox One’da en az 500 GB depolama alanı buluyor. Bu, kurulu olan her oyunun genel olarak 40 ila 50 gigabayta kadar olduğunu fark edinceye kadar bizlere devasa görünüyor. Ama, maalesef işler o şekilde gitmiyor.

Ağustos 2015’te sabit disk üreticisi Seagate, Xbox 360 ve Xbox One için özel olarak tasarlanan 2 TB harici HDD’yi piyasaya sürmüştü. Bugün ise, alanı 8 TB’a kadar yükselten yeni bir sürümünü açıkladı. Ve, söylenenlere göre de, Microsoft’un mevcut tümleşik konsolunun her sürümüyle de çalışmayı vaat ediyor.

Xbox için yeni Seagate sabit disk sürücüsü

Oyun Sürücüsü adı verildiği gibi ön tarafa bakan iki USB 3.0 portu vardır. Bu da demek oluyor ki, insanlar, konsollara takılıyken denetleyicileri şarj edebilir ya da diğer aygıtları kullanabilir. Oldukça kullanışlı. Ayrıca, Xbox’ın Netflix tarzı Game Pass abonelik hizmetinden indirebileceğiniz tüm oyunlar için, ne kadar yer elde edebilirseniz sizin için o kadar iyi olacaktır. Oyun Sürücüsü, bu ayın sonunda satışa çıkacak ve 200 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...