Yenilenen Xiaomi Mi Notebook Air ile ilgili bilgiler sızdırıldı

Xiaomi Mi Notebook Air ile ilgili bilgiler gelmeye başladı

Yeni Xiaomi Mi Notebook Air dizüstü bilgisayar modeli ile ilgili bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bugün, Xiaomi’nin yenilenmiş Mi Notebook Air dizüstü modeli ile ilgili bazı görüntüler yayınlandı. Xiaomi tarafından geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan Mi Notebook Air modeli, yenilenmiş hali ile ilk defa görüntülendi. Firma, yeni dizüstü modeli ile kullanıcılarının dikkatini çekecek gibi görünüyor. Ne zaman çıkacağını merak ediyorsunuz biliyorum. Firmanın açıklamasına göre, yeni dizüstü modeli bu yılın içinde piyasaya sunulacak. Henüz fiyat açıklaması yapılmadı. Mi Notebook Air modeliyle, Xiaomi’nin rakipleriyle rekabet ortamı kızışacak gibi duruyor.

Yenilenmiş Xiaomi Mi Notebook Air modeli, karşımıza ultra hafif bir tasarımla çıkacak. Ortaya çıkan görselden anladığımız kadarıyla, trackpadin sağ üst köşesine yerleştirilmiş daha doğrusu gömülü olarak gelecek olan bir parmak izi sensörü olduğu görülüyor. Mi Notebook Air modeli, 7.nesil Intel Core i5-7200U işlemci modeline sahip olacak. Ve, bu işlemcinin hızının ise, 3.1GHz olacağı da söyleniyor. 940MX modeline göre en az üç kat daha iyi performans sunacak.

OKU ►  GTA Online’a gelecek yeni güncelleme’de birçok özellik yer alıyor
OKU ►  God of War 2018 başlarında PS4’e geliyor

Xiaomi Mi Notebook Air ile ilgili bilgiler gelmeye başladı

Xiaomi Mi Notebook Air modeli, GeForce MX150 ekran kartı barındıracak. Aynı zamanda cihaz, 8GB RAM, 128 ve 256GB depolama alanı seçenekleri ile piyasadaki yerini alacak. Ve, rakiplerine zorlu anlar yaşatacak. Ürünün ne zaman çıkacağına dair kesin bir tarih yok ama bu yılın içinde piyasaya çıkacağı bekleniliyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox