Xbox Game Pass, oyun kütüphanesini genişletiyor

Xbox Game Pass listesi kalabalıklaşıyor

Microsoft’un bu ayın başında başlattığı Xbox Game Pass, kullanıcı sayısının çoğalmasıyla kütüphanesini büyütmeye karar verdi. Bildiğiniz üzere, Microsoft geçtiğimiz senenin sonlarına doğru Xbox Game Pass isimli yeni abonelik sistemini oyun severlerin hizmetine sokmuştu. Xbox Live Gold ve PlayStation Plus’tan farklı bir yapıya sahip.

Xbox Game Pass listesi kalabalıklaşıyor

Xbox Game Pass, 100’ün üzerinde Xbox One ve Xbox 360 oyununu, abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Üyeliğiniz boyunca, bu yapımları ücretsiz konsolonuza indirip oynayabiliyorsunuz. Aylık üyelik ücreti ise, bölgeye göre değişiyor. Fakat, 9.99 dolar ile 9.99 Euro arasında değişiyor. Üyeliğinizi sonlandırmak isterseniz de, kütüphanedeki oyunlardan istediğinizi, size özel indirimler ile satın alabiliyorsunuz. Microsoft, bu sistemi duyurduğunda kütüphanenin her ay genişleyeceğini ancak zaman zaman bazı oyunların listeden çıkarılabileceğini açıklamıştı.

OKU ►  ABD’li genç girişimci kişiye özel saç şampuanı üretti

Xbox Game Pass projesinin başındaki isim olan Dennis Ceccarelli, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Şu an Xbox Game Pass’e yeni oyunlar ekliyoruz. Eklemeye de devam edeceğiz. Zamanı geldiğinde bazı oyunlar katalogdan kaldırılacaktır. Ancak, Kasım ayının sonuna kadar böyle bir planımız bulunmuyor” dedi. Ceccarelli’nin sözünü ettiği kataloğa yeni eklenen yapımlar;

  • Dead Island Definitive Edition
  • Residen Evil 6
  • F1 2015
  • The Flame in the Flood
  • Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
  • Bard’s Gold
  • Monaco: What’s Yours is Mine

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox