Yıkanabilir telefon yeni modeliyle karşınızda

Japonya merkezli teknoloji ürünleri üreticisi Kyocera ara sıra denemeler ve geliştirmeler yaptığı akıllı telefon piyasasına bu sefer ilginç bir ürünün tanıtımını sundu.

Yakın zamanda satışa sunulması beklenen Kyocera markalı akıllı telefon sıcak suya ve yüzeylere dayanıklı bir ekran teknolojisi ile birlikte geliyor. Rafhe denilen bu akıllı cihazı elleriniz ıslak ve sıcak su ile temas ediyor olsa bile ayrıca eldivenler ile rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Mart ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor

Mart 2017 içerisinde satışa sunulması beklenen akıllı telefon pembe, mavi ve beyaz renklerle son kullanıcılarla buluşacak.

İlk çıkarttığı telefon hayal kırıklığı olmuştu

Dünyada ilk sabun ile yıkanabilecek, sıcak suya dayanıklı olabilecek ilk akıllı telefon 2015 yılının Aralık ayında tanıtılmış ancak el sabunu ile yıkandığında köpürmelere karşı direnç gösteremeyen ekran hayal kırıklığı yaşatmıştı.

Ancak yeni geliştirilen teknolojiler ile bu akıllı telefon hem sıcak suya daha iyi hem de sabunun köpürmesinden kaynaklanan problemlere direnç gösterebilecek ve oldukça da iyi bir donanıma sahip olacak.

OKU ►  2016’nın en iyi kameralı akıllı telefonları

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox