Twitch “Lanetlenecek*”

*Curse’yi bünyesine katan Twitch çok yakında bir masaüstü uygulaması yayınlayacak

Oyunseverlerin oynadıkları oyunun görüntülerini canlı olarak başka oyuncularla paylaştıkları Twitch platformu çok yakında bir masaüstü uygulamasına kavuşuyor. Bu uygulama aslında yeni bir uygulama olmayıp, önceki sürümün daha da geliştirmiş hali olacak.

OKU ►  Google Play Store 4K bir tanıtıma hazırlanıyor.

Curse adlı oyun içi chat uygulamasını geçtiğimiz sene bünyesine katan Twitch, yeni özellikler eklediği Curse’yi kendi resmi ürünü olarak bu sene kullanıma sunacak. Uygulama, Curse’nin önceki versiyonunda bulunan ekran görüntüsü paylaşımı, sesli ve görüntülü sohbet, topluluk sunucusu ve mod araçları gibi tüm özellikleri taşıyor. Bu özelliklere ek olarak Twitch’in sunduğu sayısız sosyal özelliklere de uygulamaya eklenecek. Böylelikle kullanıcılar Curse üzerinden Twitch arkadaşlarıyla iletişime geçebilecek ve aktivitelerini paylaşabilecekler, ayrıca “fısıltılar” adlı özel mesajlaşma aracını da kullanabilecekler. Uygulama aynı zamanda Twitch’in “çok yakında çıkacak oyunlar mağazası’nı” da destekleyecek.

OKU ►  ‘Twitch’ üzerinden oyun satın alma başlıyor

Yenilenen Curse uygulamasının beta sürümü 16 Mart’ta yayınlacak. Mevcut Curse kullanıcıları da  güncelleme yaparak uygulamayı kullanmaya devam edebilecekler.

*Curse (ing. Lanet)

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox