2016’nın favori yabancı dizilerini seçtik

Date:

2016 yılında en çok izlenen yabancı dizilere göz atalım

Sizler için 2016 yılında geniş bir kitle tarafından seyredilen ve beğenilen yabancı dizileri derledik. Buyrun birlikte göz atalım.

Stranger Things

Küçük bir kasaba olan Hawkins’te her şey yolunda gitmektedir, ta ki kasabadaki insanlar kaybolana kadar! Gizem dolu, doğaüstü olayların ve biraz da gerilimin serpiştirildiği Stranger Things sizi ekrana kilitleyecek. Ayrıca güç durumda olan çocuk oyuncular ve onların çılgın ebeveynleri sizi kendilerine bağlayacak. Gizemli Eleven’ın becerilerini görmek için can atacaksınız.

2016 yılında en çok izlenen yabancı dizilere göz atalım

Luke Cage

Netflix “Daredevil” ve “Jessica Jones”ı yayınladığında büyük beğeni toplamıştı, şimdi ise “Luke Cage” ile Marvel kervanına tekrar katıldı. Daha önce Cage’i (Mike Colter tarafından oynanan) “Jessica Jones” da adaşına [namesake] duyduğu aşktan tanımıştık. “Luke Cage” alışılagelmiş bir süper kahraman dizisi gibi durmuyor. Klişelerden uzak, sıradan bir kahramanın yükselişine özgün bir bakış getiriyor.

Luke Cage

The Night Of

“The Night Of”, yanlış zamanda yanlış yerde yakalanan bir gencin hikayesini anlatıyor. Nasir Khan cinayetle suçlandığında, onu tanıyan insanlar bu gencin suçsuz olduğuna inanırken, diğerleri ona suçlu gibi davranmaya başlar. Bu gizemli ve şüphe dolu dizide hangi tarafı tutacağınızdan veya tam olarak neler yaşandığından emin olamayacaksınız. ‘’Serial’’ dizisinin takipçileri bu diziyle benzerlikler bulacaklar.

Black Mirror

‘’Black Mirror’’ 2011’de ilk olarak (ve etkileyici bir şekilde) Birleşik Krallıkta yayınlanmış olsa da, Netflix bu tarihten beri yayın haklarına sahip ve çıkacak yeni sezon için kolları sıvamış durumda. Dizi revizyondan geçirildikten sonra daha geniş bir izleyici kitlesine kavuştu.

Black Mirror, birbirinden bağımsız olan her bölümde, teknolojinin bir distopya şeklinde hayatımızı nasıl ele geçirdiğini anlatıyor. Bu sözde kurgusal hikayelerin, evlerimizi oldukça ilgilendiren şeylerden bahseden bir teması var. İzleyin ve insanların bu diziyi neden günümüz dünyasının alacakaranlığı olarak gördüğünü anlayın.

Westworld

‘’Westworld’’ batı üslubuyla bilim kurguyu bir araya getiriyor ve bu işi çok özgün bir şekilde yapıyor. HBO’nun kendi dizilerinden alıştığımız cesur sahnelere ek olarak kurgunun merkezinde yer alan yapay insanlarla daha esrarengiz bir hal alıyor. İnternette dolaşan komplo teorilerine denk gelmeden önce, diziyi hemen bitirin ve ikinci sezonu sabırsızlıkla bekleyin.

Gilmore Girls

Black Mirror’da olduğu gibi Netflix, 2000’lerden bize miras kalan bu diziyi genişletmek için tekrar ele aldı.’’Gilmore Girls’’ uzun bir sezon yerine 4 küçük sezon şeklinde, takipçilerinin aşina olduğu hızlı konuşan karakterlerle yayınlanacak.

The Night Manager

Favori İngiliz yıldızlarınızdan bazılarıyla (Hugh Laurie ve Tom Hiddleston gibi) etkileyici bir suç dramı arıyorsanız, “The Night Manager”dan başkasına bakmayın. Jonathan Pine (Hiddleston) bir silah satıcısı (Laurie)’yi ortaya çıkarmak için gizli göreve çıktığında, hayatta kalması için dua edeceksiniz.

High Maintenance

‘’High Maintenance’’ New York’ta insanlara marijuana satan kaba tabirle bir torbacının illegal hikayesini ele alıyor. Her bir bölüm, satıcının müşterilerini, dikkatli bir şekilde ele alan hikayelerden oluşuyor. Bu dizi, başrol oyuncuların isimlerini bile vermeden, hayattan kısa ve tuhaf kesitler sunuyor.

The Path

Eddie, arkadaşları ve ailesi aynı tarikatın üyeleridir, ancak Eddie yerine getirilmesi gereken kutsal bir geziden sonra inançlarını sorgulamaya başlar. ‘’Friday night Lights’’ın yapımcısından ödünç aldığı yetenekler ve Breaking Bad’le ün yapmış Aaron Paul bu dizide yer almakta. The Path dizisinde, hikaye gizemli, gergin ve kişisel düşüncelerle ailevi konuları ele alıyor. Eğer tuhaf tarikatlar ilginizi çekiyorsa bu dizi tam sizin için.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...