Adele iptal edilen konserlerinin altında yatan sebebi açıkladı

Ses tellerinde zedelenme var

Ünlü şarkıcı Adele’in sevenleri iptal edilen konser şovlarına ödedikleri paraları geri alabilmek için atağa geçti. Yapılan açıklamada iptal edilen konsere rezervasyon yaptıranların ücret iadesi gerçekleştirilecektir denildiği öğrenildi. Ses tellerinde zedelenme var.

Eventim İngiltere, Adele’nin iptal edilen Wembley gösterilerine bilet satın alan herkes için rezervasyon ücretlerini iade edeceğini açıkladı.Pek çok izleyici, bilet başına rezervasyon ücreti olan 5.50 £ kaybetmelerinden dolayı şikayetçiydi. Şarkıcı, 1 ve 2 Temmuz’da gerçekleştireceği dünya turunun son iki konserini ses tellerine zarar verdiği sebebine dayanarak iptal etti. Eventim İngiltere, şimdi konserlerin “tazmini olmayan kısa süre içinde” iptal edilmesi nedeniyle kişilere paralarını geri vereceğini açıkladı.

OKU ►  Don’t Starve tadında yeni bilimkurgu oyunu geliyor

Eventim UK, Newsbeat’e verdiği demeçte, “1 ve 2 Temmuz’da Adele’nin final Wembley Stadyumu gösterilerinin kısa bir süre içinde iptal edilmesinin ardından, konunun tüm tarafların çıkarları doğrultusunda çözümü için etkinlik organizatörüyle yakın bir çalışma içindeydik. Dolayısıyla bu vesileyle sadece biletlerin değil, rezervasyon için ödenen ücretleri de geri ödeyeceğiz.” ifadelerini kullandı. Şirket, ödemeleri önümüzdeki haftalarda işleme koyacağını açıkladı. Bu duyurunun yapılmasından önce Adele sevenleri, paralarının geri ödenmesi için şirketin ve Adele’in sosyal medya hesaplarını bombardımana tuttular.

Ses tellerinde zedelenme var

OKU ►  LG G6’nın mini versiyonu LG Q6, Geekbench testinde ortaya çıktı

Çünkü organizasyon şirketi Eventim UK daha önce, bir konser iptal edilirse devlet tarafından belirlenen şartları ve koşulları işaret ederek rezervasyon ücretlerini geri ödemeyeceğini belirtmişti.  Eventim UK: “Makul gayretlerimizi, biletlerin gerçek değerini iade etmek için kullanacağız. (rezervasyon hariç, hizmet bedeli, tesis ücreti veya herhangi bir diğer ücret) mümkün olan en kısa sürede hesaplanıp ödenecektir.) Bazı kişiler, Adele’den bu durumu şikayet etmesi için tweetlemişti bile. Bu tweet’in ardından Adele hemen organizasyon şirketi ile kontağa geçti. Twitter’dan da kimsenin mağdur olmaması için gereken açıklamayı yaparak sevenlerinin gönlünü almayı bildi.Takipçileri ve sevenleri tarafından ses tellerindeki zarar, “Güzel sesine nazar değdi” yorumlarının yazılmasına sebep oldu.

OKU ►  İsrail, ABD menşeli bomba atabilen dronlara sahip olduğunu bildirdi

Şimdi hayranları daha mutlu. Adele, konserlerini neden iptal ettiğini açıklamak için Cumartesi günü uzunca bir açıklama yaptı. Bu açıklamada oldukça duygusal satırlar yer alıyordu. Hayatında oldukça değişken bir döneme girdiğini ve en yakın zamanda telafi edeceğinin sözünü verdi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox