Japon oyunlarına indirim kampanyası başlatıldı

Japon oyunlarına indirim kampanyası başlatıldı

Büyük oyunlara güzel indirimler yapıldı.

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte, oyunlarda uygulanan indirimlerin ardı arkası kesilmiyor. Steam yaz indirimlerinden sonra Sony’de oyunseverleri sevindirmek için kolları sıvadı. Bugün, PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita için, PS Store üzerinden satışa sunulan Japon oyunlarında indirimlere gitti. Japon kökenli oyun yapımcıları tarafından yayınlanan oyunlar üzerinden yapılan bu indirimler 20 Temmuz’a kadar sürecek.

Valve, Steam, Microsoft ve Xbox Live üzerinden başlatılan indirim kampanyalarından sonra, Sony’de harekete geçerek, Japon oyunlarında indirime gitti. Gelin, Sony’nin başlattığı bu indirim kampanyasında yer alan oyunlara bir göz atalım;

Resident Evil 7 ( PS4 ) : Mükemmel bir PlayStation VR desteği sunan bu oyun Sony’nin başlattığı indirim kampanyası sayesinde şuan da yüzde 40 indirimde ve 112,99 TL fiyat etiketine sahip.

Final Fantasy XV ( PS4 ) : Muhteşem görsellere yer verilmiş macera dolu oyun, yüzde 40 indirimde ve 89,00 TL fiyat etiketine sahip.

Metal Gear Solid 5 Definitive Experience ( PS VİTA ) : Sony tarafından indirim uygulanan oyunlarından biri olan Metal Gear Solid 5 Definitive Experience oyunu da 44,99 TL fiyat etiketine sahip. Ayrıca, Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain oyununda da indirim uygulanarak, 38,99 TL’lik bir fiyat etiketi belirlendi.

OKU ►  PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın resmi lansmanı ertelendi

Castlevania ( PS3, PS VİTA, PSP) : En iyi oyunlardan biri olan Castlevania oyunu da Sony tarafından indirime gidildi.

DmC Devil May Cry Definitive Edition: Fiyat etiketinde yüzde 40’lık bir indirime gidilerek, fiyatı 49,00 TL oldu.

Dark Souls : Sony’nin indirim kampanyasında Dark Souls oyunu da yer alıyor. Ve, 74,00 TL bir fiyat etiketine sahip.

Sony, PS Store üzerinden sadece bu Japon oyunlarında indirime gitmedi. Bunlar öne çıkan oyunlardır. Daha bu oyunlar gibi birçok Japon oyununda şuan da indirim uygulanıyor. Siz de elinizi çabuk tutsanız iyi olur. Çünkü, tekrardan hatırlatalım, Sony’nin indirim kampanyası 20 Temmuz’da son buluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here