Adidas sınırlı sayıdaki 3D baskılı ayakkabısını satışa sunuyor

Adidas 3D Runner, New York, Londra ve Tokyo’da satışa çıkacak

Adidas’ın 3D Runner adını verdiği bu ayakkabı sadece bu haftaya özel New York, Londra ve Tokyo’da satışa çıkacak.

3D baskı, tüketicilere yönelik yaşam tarzı ürünlerin oluşturulması da dahil olmak üzere, birçok farklı alanda faydalı olduğu kanıtlanmıştır.

Adidas, ilk olarak 2015’te, Futurecraft 3D konseptinin tanıtımına neden olan 3D baskılı ayakkabı fikriyle ilgilenmeye başladı. Fakat Alman devi firma bununla da yetinmedi. Bugün, ilk defa üretilen 3D baskılı koşu ayakkabıları sınırlı sayıda satacağını duyurdu.

3D Runner, dizayn olarak Adidas’ın 2016 Rio Olimpiyatların’da madalya kazanan atletlerine hediye ettiği ayakkabılara benziyor.

Ayakkabının üst kısmı, Yeezys ve Ultra Boosts modellerinde olduğu gibi siyah örgüden oluşuyor. Orta kısım ise 3D baskı malzemelerinden oluşuyor.

Hevesiniz kursağınızda bırakmak istemeyiz ancak bu ayakkabıları almak biraz zor olacak. Ne yazık ki, bu muhteşem ayakkabılara sadece New York, Londra veya Tokyo’da yaşıyorsanız sahip olabilirsiniz.

OKU ►  5G üzerinden yapılan ilk 3D hologram görüşme
OKU ►  Ralli Simülasyonu DiRT 4’ün ilk videosu yayınlandı

Fiyat konusu ise biraz can sıkıyor. Adidas 3D Runner’ı 333 dolardan satışa sundu.

New York’da yaşayanlar, yarın Adidas’ın Android veya iOS’taki uygulaması üzerinden ayakkabıyı rezerve edebilir ve markanın 5. Caddedeki ana mağazasından alabilirler. Tokyo ve Londra’da yaşayanlar ise şanslarını 15 Aralık Perşembe günü deneyebilirler.

3D runner hali hazırda pahalı görünse de, ilerleyen dönemde fiyatının yüzlerce dolar artması şimdiden konuşuluyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox