Sektörün önemli isimleri Apple’ın ekibi içerisinde
Singapur’daki Apple mağazası, Orchard Road’a farklı bir bakış açısı getiriyor

Singapur’daki Apple mağazası, Orchard Road’a farklı bir bakış açısı getiriyor

Apple, Singapur’daki yeni perakendecilerinden bariyerleri kaldırdıktan sonra bu hafta, 27 Haziran Cumartesi günü (Mashable aracılığıyla) başlatacağı büyük açılış öncesinde, birkaç gazetecinin, Orchard Road’daki mağazasını gezmesine izin verdi. Alışverişin kalbi Orchard Road, Apple’ın Güney Doğu Asya’daki ilk mağazasının konumudur.

Mağazanın dış kısmı, 120 metreye kadar uzanan tümü camdan oluşan bir tasarıma sahiptir. Temel düzeyi, Apple lokasyonlarının geleneksel perakende yönlerini barındırıyor. Müşterilerinin, iPhone, Apple Watch ve Macbook gibi ürünlere göz atmalarını ve satın almalarına olanak sağlıyor.

Apple Park’tan ilham alınan kavisli bir merdiven, müşterilerinin, Malezya’dan özel olarak getirilen geniş bir ağaç grubu bulabileceği ikinci hikayeye öncülük ediyor. Apple böylelikle “ modern zaman karesi” ortamını vereceğini umut ediyor. Ağaçların yanında, “Today at Apple” durumları için özel olarak tasarlanmış küp topluluğu ve geniş bir ekran yer alıyor.

Singapur’daki Apple mağazası, Orchard Road’a farklı bir bakış açısı getiriyor

Medya’nın Apple Orchard Road’taki gezisi sırasında, bir illUstratör , Apple kalemiyle iPad’te çizim yapıyordu. Ve çizimi yapan kişinin nasıl ilerlediğini göstermek için bu an, ekranlara yansıtılmıştı. Hepsi gibi “Today at Apple” durumlarında şirket, müşterilerin, günün herhangi bir saatinde Apple içerisinde yürüyebilmesini ve ilham almasını istiyor. Apple’ın müşterileri için hedefledikleri farklıdır.

OKU ►  Apple, yeni 10.5-inç iPad Pro'yu tanıttı

Apple;

“”Sadece, orada oturan bir illüstratör görüyorsunuz ve biz de video duvarında onun çizimini size gösteriyoruz- bu Apple’ın asıl hedefi. Sizler gelip ilham alabilir veya bir iPhone satın alabilirsiniz. Ancak, bizim hedefimiz, insanlara, ürünlerimizle neler yaratabileceklerini göstermek olmuştur.” diye açıklamıştır.

Bir buçuk yıl sonra, nihayet, Apple Orchard Road, 27 Mayıs günü saat 10:00’da halka açık olacak. Ayrıca, mağazanın duvarlarında asılı duran, Mashable ve CNET tarafından çekilmiş fotoğraflara göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here