Amazon Dash Wand, konuşarak sipariş vermenizi sağlıyor

Alexa ile desteklenmiş bu cihaz Prime üyelerine ücretsiz.

Daha fazla ürün satın almanızı kolaylaştıran küçük bir cihaz olan Amazon Dash’ı hatırlarsınız. Artık Amazon Prime üyeleri için ücretsiz olan Amazon Dash’ın yeni sürümü Amazon Dash Wand piyasaya sürüldü.

Amazon Dash Wand mutfakta ölçümleriniz ya da yemek tarifleri hakkında size yardım etmek için Alexa’dan yardım alıyor.  Tek yapmanız gereken düğmeye barkodu taramak veya düğmeye basıp konuşarak Dash’a komut vermek. Ayrıca cihaz suya dayanıklı olduğundan çok yoğun bir mutfak ortamında kullanmakta bir sakınca yok. Buna ek olarak cihaz manyetik olduğu için metal yüzeylere yapıştırabilirsiniz.

Alexa ile desteklenmiş bu cihaz Prime üyelerine ücretsiz.

Amazon Dash Wand’ı gerçekten avantajlı kılan şey fiyatı ve ikramiyeleridir. Yalnızca Prime üyeleri için 20 dolara satılıyor. Ayrıca cihazı kayıt ettirdikten sonra size 20 dolarlık Amazon kredisi veren bir promosyonu var. Dahası Dash Wand’ı satın aldıktan sonra şu anda hizmette olan AmazonFresh’i Seattle, Kuzey California, Güney California, New York ve Philadelphia’da 3 aylık deneme sürümü ücretsizdir. AmazonFresh’in normalde aylık fiyatı 14,99 ABD doları.

OKU ►  Apple, yapay zeka girişimi ile Amazon, Facebook, Google, IBM ve Microsoft'a katılıyor
OKU ►  Fotoğraf paylaşım servisi Photobucket, Amazon’dan fidye istiyor

Bir ürün satın almayı kolaylaştırmak için ürün satın almak kulağa biraz saçma gelebilir ama temelde Amazon Dash Wand ücretsizdir.

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox