Android Nougat Beta Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge test edildi.

Android Nougat Beta, Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge’de test edildi.

Geçen hafta sonu Android’in yeni sürümü olan Nougat’ın nasıl görüneceği açık bir şekilde belli değildi. Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcıları APK Beta versiyonun NOUGAT sürümünü indiren kullanıcılardan şanslı olanlar Samsung testine kabul edildi. Grace UX tasarımı olarak adlandırılan arabirimi genel olarak temiz ve daha net görünüyor. İlk ekran görüntüleri maalesef sadece Asya dillerinde mevcut, fakat buna rağmen Nougat Versiyonun nasıl göründüğü hakkında yeterince bilgi sahibi olduk.

Android Nougat Beta, Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge'de test edildi.

 

İşte  Android’in yeni sürümü olan NOUGAT videosu.

Öncelikle en baştaki bilgi menüsünü, yukarıdan asağıya çektiğinizde ciddi bir değişiklik olduğunu farketmek mümkün. Artık daha fazla animasyonlar uygulamalarına sahip ve ayarlar kısmındaki simgeler de çok farklı. Arama bölümündeki değişikliğe baktığımızda, ekran görüntüsünün tamamen yeşil görünmeside gözlerden kaçmıyor. Genel manada çığır açan bir değişiklik olmadığını söylemek mümkün. Önümüzdeki günlerde herhangi bir değişikliliğe gidilmesi söz konusu olabilir. Bunu ancak güncellemeyi telefonlarımızda yaptığımız zaman farketmemiz mümkün olacak.

OKU ►  iPhone 8’e kablosuz şarj gelmesi çok muhtemel

Aşağıdaki diğer videolara baktığımızda ise; bilgi menüsünde, daha küçük ve daha az simgeler içerdiğini görüyoruz. Bir kaç yeni fonksiyon eklendiği ama görünüşte fazla değişiklik olmadığı hemen farkediliyor.

OKU ►  Galaxy S8 & Galaxy S8 Plus yeni resimleri

 

 

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox