Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme ayarları

Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme ayarları

Cihazınızın Android sürüm numarasını ve güvenlik güncellemesi düzeyini Ayarlar sekmesindeki uygulamanızda rahatlıkla görebilirsiniz. Android cihazınıza da yeni güncellemeler hazır olduğunda, güncellemeniz gerektiğine dair bir bildirim alırsınız. Otomatik olarak güncellemelerin yapılması talimatını verebileceğiniz gibi gelen güncellemeleri kendiniz de manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme ayarları istisnasız her Android cihazda bulunmaktadır.

OKU ►  Baidu'dan araçlar için ücretsiz yazılım
Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme ayarları

Cihazınızda hangi Android sürümü kullandığınızı öğrenmek istiyorsanız:

1- Öncelikle, cihazınızda bulunan Ayarlar bölümünü açın.

2- Ekran görünümünün en altına inin, ekranı en aşağıya doğru kaydırın.

3- Tablet Hakkında ya da Telefon Hakkında seçeneklerine dokunun, tıklayın.

4- “Android sürümü” ve ardından “Android güvenlik yaması düzeyi” seçeneklerini seçin.

Görmüş olduğunuz ekranda yazılı olan sizin cihazınızın Android sürüm ID’ si.

OKU ►  LG, nihayet V30’un tanıtım tarihini açıkladı!

En son Android Güncellemelerini Almak için:

Bir güncelleme bildirimi aldığınızda bildirimlerinizi açın ve güncelle / güncellemeyi indir işlemine dokunun. Cihanızınıza güncelleme otomatik olarak inecektir. Ancak eğer güncelleme bildiriminizi sildiyseniz / kaldırdıysanız ya da cihazınız çevrimdışı ise yapacağınız:

1- Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.

2- Ekran görünümünü en alta kaydırın. Telefon Hakkında ya da Tablet Hakkında seçeneklerinden sonra Sistem Güncellemeleri sekmesine dokunun.

3- Açılan sayfada cihazınızın Güncelleme durumunu görürsünüz. Devamında ekranda adımları gösterilen talimatları izleyin.

OKU ►  Samsung sinema salonları için devasa büyüklükte yeni bir televizyon tasarladı!

Samsung Galaxy Android Nougat Güncelleme Bilgileri (2017)Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme ayarları

Samsung Galaxy Android Nougat 7.0 güncellemesi cihazlara geldi. Samsung Galaxy Nougat güncelleme ve sürümü hakkında bilmeniz gereken temel şeyleri anlattığımız haberimizi faydalı bulmanızı umuyoruz. Samsung’un Galaxy Android 7.0 Nougat serisi, yaz aylarına girerken güncellemelerini yapmaya devam ediyor. Şirketin ilerlemesini takip etmek zor olabilir bu yüzden Android Nuga güncellemelerini her geçen gün daha da iyileştiriyorlar.

Bu haberimiz Samsung’un Galaxy Android Nougat güncellemelerinin popüler cihazlar olan orta sınıf telefonlar ve tabletler için şirketin Galaxy Nougat sürümü hakkında önemli ayrıntıları sunuyor. Eğer sizinde deneyimlediğiniz bir güncelleme sorununuz var ise lütfen yukarıdaki adımları tam anlamıyla izlemiş olduğunuzdan emin olunuz.

OKU ►  Apple, iPhone ve iPad için iOS 10.3.3 güncellemesini yayınladı

Bizler Samsung’un Android Nougat planları hakkında daha fazla bilgi edindikçe buradan güncellemeye devam edeceğiz. Düzenli güncellemeleri sizde cihazlarınızdan kontrol ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here