“Apocalypse Now” oyunu hedefini büyütüyor

Date:

Kitle fonu kampanyası düzenleyen geliştiriciler hedeflerini 5.9 milyona çıkarttı

Sinema tarihinin klasiklerinden Apocalypse Now’ı oyun dünyasına taşımayı hedefleyen projeden ilginç haberler geldi. Ocak ayında Kickstarter sitesinde başlatılan kitle fonu kampanyasında toplanması hedeflenen $900,000’a, kampanyanın bitmesine 8 gün kalmasına rağmen yaklaşılamadı. Kampanya şu ana kadar $172,000 toplayabildi.

Bunun üzerine geliştirici firma çok ilginç bir çözüm yolu deniyor. Kitle fonu toplamak için kendi sitelerini kuran firma, burada tam 460 gün sürecek bir kampanyaya başladı. Bu kampanyanın hedeflediği fon miktarı ise $5,900,000. Eğer her şey plana göre giderse geliştirici firma oyunu 2020’de yayınlamayı planlıyor.

Bu gelişmelerin dışında oyunun içeriğiyle ilgili hiçbir değişme yok. Birinci kişi gözünden, hayatta kalma-korku temalı bir oyun olacak olan Apocalypse Now’da, Vietnam’ın sık ormanlarında Captain Willard’ı (Martin Sheen’in karakteri) yönetirken Cololen Kurtz’ü (Marlon Brando) suikast düzenlemeye çalışacağız.

Kurulan yeni sitenin sadece fon toplamanın üstünde bir hedefi var. Sitede oyun severleri buluşturmayı hedefleyen geliştirici aynı zamanda oyunla ilgili gelişmeleri de buradan oyucularla ve destekçilerle paylaşacak. Zaman zaman internet üzerinden canlı yayınlar yapılacak.Yani kurulacak internet sitesi Apocalypse Now sevenlerin ortak buluşma noktası haline gelecek.

[irp posts=”5889″ name=”“Apocalypse Now” filmi sizin de yardımlarınızla oyuna dönüşebilir”]

Fon kampanyasına katılanlara sunulan ödüller Kickstarter’la aşağı yukarı aynı, sadece ekstra olarak oyunun beta sürümü çıktığı zaman destek veren oyuncular bu sürümü deneyebilecek.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...