Apple Beats X kablosuz kulaklıkların 10 Şubat’ta çıkacağını duyurdu

Daha fazla uyum ve rahatlık

Apple, daha önce tehir olunan Beats X kulaklıkları 10 Şubat’tan itibaren dünya çapında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu duyuru, Amerika çapındaki seçkin Apple mağazalarının mevcut Beats marka kulaklık stoğundan almaya başladıklarından bir gün sonra yapıldı. Beats marka kulaklıklar Apple’ın W1 chip özelliğine sahipler ve iOS cihazları ve Mac’lerle kolay ve hızlı eşleştirilebiliyorlar. Beats X yaklaşık 149.95$ civarında. Firma bugün yapmış olduğu açıklamada siyah ve beyaz renk seçeneği dışında gri ve mavi renk seçeneklerinin de eklendiğini belirtti.

Beats-X kulaklıkları
Apple Beats-X kulaklık

Bets X kulaklıklar Android akıllı telefonlar gibi Apple harici cihazlara da tam olarak uyum sağlıyorlar. Apple, batarya ömrünün 8 saate  kadar çıkabileceğini ve kulaklıkların yalnızca 5 dakika şarj edilmeleriyle 2 saat boyunca dinleme yapabileceğinizi de söyledi. Diğer Beats kulaklıkları tarafından kullanılagelen microUSB girişinden ayrı olarak yeni kulaklıklar şarj bağlantı kablosu ile şarj edilecek.

Apple ‘Flex-Form’ kablo biçiminin Beats ‘in çenenizin etrafında rahatça oturacak biçimde tasarımlandığını, kullanılmadıkları esnada birbirlerine mıknatıslanarak tutturulabileceklerini söyledi. Kutunun içinde aynı zamanda taşıma çantası ve çıkarılabilir kanat-uçları da bulunacak. Böylece daha güvenli bir kullanım sağlanabilecek. Bu arada şunu unutmayın; Beats X, markanın Powerbeats ürün zincirinde olduğu gibi terlemeye karşı dayanıklı değil.

OKU ►  Apple hepsi OLED ekrana sahip olmak üzere 2018 için 3 yeni iPhone modeli hazırlıyor
OKU ►  iPad veri sağlayıcısı AlwaysOnline fiyatları düşürdü

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox