Apple, kayıp bir AirPod’u 69 dolarla değiştirecek

Normalde yeni bir çift AirPod aldığınızda fiyatı 159 dolar

Birazcık gecikmenin ardından, Apple’ın kablosuz AirPod’ları sipariş vermeye hazır. Küçük ve şıklar, ancak kablosunun olmaması çok güzel bir yenilik olsada beni korkutuyor. Birkaç hafta içinde ikisini birden değilse de birisini kaybetme garantisi veriyorum. Sizde benim gibi aynı derecede unutkan iseniz veya toplu taşıma araçlarında sıkışarak yolculuk yapıyorsanız, Apple’ın 69$’lık tek bir AirPod’u değiştireceğini bilmekten mutluluk duyacaksınız

Normalde yeni bir çift AirPod aldığınızda fiyatı 159 dolar. Apple’ın bu yeni teklifi makul bir ücret gibi görünüyor.

Apple’ın açıklamasına göre, bir AirPod kulak deliğinden çıktığı anda müzik duracaktır. Bu fonksiyon iki amaca hizmet ediyor: birisi sizinle konuşmaya başlayınca duraklamaya basmak zorunda kalmazsınız ikincisi, bir AirPod kulağınızın dışına düştüğünde sizi uyarır. Kalabalık bir toplu taşıma aracında iseniz, bu bildirimi hemen almak sizin için hayati önem taşıyabilir.

AirPods, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’daki 3.5 mm kulaklık jakının kaldırılması göz önüne alındığında, Apple’ın 2017 ve sonrasında taşınabilir ses vizyonunun önemli bir parçası.

OKU ►  Artık Instagram canlı yayınlarınızı galerinize kaydedebiliyorsunuz
OKU ►  Apple, geliştiriciler için iOS 11 Beta 3’ü yayınladı

Apple’ın yeni çıkardığı AirPod’ların kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaşacağını tahmin ediyoruz. Apple ürünlerinin cazibesi her zaman çekiciliğini korumuştur.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox