4K Apple TV bekleyenlere üzücü haber

4K Apple TV bekleyenlere üzücü haber

Apple’ın piyasa henüz çıkmamış cihazlarını araştırmak ve sızdırmak artık bir gurur meselesine döndü sanki. Bunun için ciddi manada çaba sarf eden isimler, Apple tarafından FCC’ye (Federal İletişim Kurumu) kaydedilen NFC ve Bluetooth özellikli bir cihaz olduğunu keşfedince, elektronik dünyası Apple’ın yeni bombasının geldiğine dair spekülasyona başlamıştı bile. Özellikle konuyla ilgili birçok isim, FCC’ye kaydedilen cihazın Apple’ın yeni 4K Apple TV’si olduğunu iddia etmişti.

Fakat gerçek pek de öyle değilmiş. Business Insider, FCC kaydının devamını keşfederek spekülasyonların önünü kesmiş oldu. Buna göre NFC özelliği olan cihaz sadece bir kartı okuyucu. Temel olarak kapı açmak için kullanılan ve temasla çalışan bir kart okuyucu. Hem de bu cihaz kullanıcılara satılmak üzere tasarlanmamış bile. Apple’ın kendi genel merkezlerinde kullanılmak için üretilmiş.

Her ne kadar Apple’ın kendi ofis ekipmanlarını kendi geliştirmesi hayli ilginç olsa da sonuçta birçok Apple severin heyecanlı bekleyişi hüsranla bitmiş oldu.

OKU ►  iPhone'la gelen şok ölüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here