Gücünü Snapdragon’dan alan saat bu sonhabar çıkıyor

Gücünü Snapdragon’dan alan saat bu sonhabar çıkıyor

Guess, elegant ve klasik tasarımlarıyla moda dünyasında dikkat çekmeyi bilen bir marka olmuştur. Şimdi bu marka gözlerini teknoloji dünyasına da çevirdi.

Guess markası kısa süre önce kendi geliştirdiği Android Wear 2.0 ‘Guess Connect’i duyurdu. Toplamda 8 farklı dizaynı olacağı belirtilen saatlerin (5 erkek için 3 kadın için) Qualcomm’un Snapdragon Wear 2100’le donanacağı ifade edildi.

Bununla birlikte firma saatin diğer özelliklerini henüz açıklamadı ama Android Wear’ın sistem gereksinimlerini bildiğimiz için nasıl bir cihazın geleceğini de az çok tahmin edebiliyoruz. Aynı yazılım ve donanımı paylaşan birçok Android Wear’ın ortak özelliği de birbirlerinden çok farklı olmamaları. Eninde sonunda hangi tasarımın size daha çok hitap ettiği ve cihazların ne kadar olduğu belirleyici unsur oluyor.

Guess markası Martian’la ortak çalışarak daha önce de akıllı saat üretmiş bir firma. Ama şunu da söylemek lazım ki Guess Connect’in ilk jenerasyon cihazları elegant olmaktan uzak bir dizayna sahipti. Yeni akıllı saatin önümüzdeki Sonbahar’da geleceği duyuruldu.

OKU ►  Apple’ın gizemli cihazı ‘kart okuyucu’ çıktı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here