ASSASSIN’S Creed III ücretsiz sizin olsun!

Date:

Teknoformat.com’dan fırsatlar: 20 dolarlık Assassin’s Creed 3 ücretsiz. 3 adet de bonus fırsatı mevcut. Nasıl mı? Haberin devamında anlatıyoruz.

Şu hayatta ‘bedava oyun’dan daha tatlı bir söz öbeği var mı sizce? Yani, işte, “bedava çay”, veya “bedava kahve” veya birkaç alternatif söz öbeği akla gelebilir. Veya “seni seviyorum” ifadesini de aday göstereceğeniz birkaç uçuk kaçık cümle olabilir. Ama bedava oyundan bahsediyoruz burada.

Ve tabii sadece sıradan bir oyun değil, muhteşem bir oyun! Steam’den alınırsa fiyatı 20 dolar olan Assassin’s Creed III’ü (Windows) Ubisoft bedavaya veriyor, kısa bir süre için.

Ama öncelikle belirtelim ki, oyunu almak biraz uğraştırdı. Ubisoft serverlarında sorun var mıydı yok muydu bilmiyoruz ama, Ubisoft Club hesabımıza oyunu ekleyene kadar birkaç defa oyunu alma sayfasına geri döndük.

Bu kesinlikle Ubisoft’un şimdiye kadar verdiği en güzel hediye

Bu arada bahsetmişken, oyunu bedavaya elde edebilmeniz için Ubisoft Club hesabınıza ve Ubisoft Uplay eklentisine sahip olmanız gerekiyor. Tabii bunlar için herhangi bir ödeme yapmanıza elbette ki gerek yok, sadece biraz zaman ve biraz tıklama eforu gerekli. Oyunun kendisi 2012 çıkışlı ve aksiyon-macera türünde inanılmaz bir tarihi detay ile sarılı hikayeye sahip. (Dönem: şu hani ufak mahalle kavgası olarak adlandırdığımız Amerikan Bağımsızlık Savaşı)

Bu kesinlikle Ubisoft’un şimdiye kadar verdiği en güzel hediye, dolayısıyla hala fırsatınız varken sakın kaçırmayın. Ücretsiz dağıtım süresi bitecek ama bir kere edindiğinizde bu dijital oyun hep sizin olacak.

Bonus Fırsat:

İnsanoğlunun görebileceği, dizayn edilmiş bütün speaker’ları gördüğümüze emindik. Yanılmışız. Kısa bir süre için ve stoklar elverdiğince, Meh, taşınabilir bluetooth’lu BemMojo speaker’ı sitesinde 18 dolardan satışa sunmuş vaziyette, kargo ücreti de 5 dolar. Fiyat diğer yerlerde 38 dolar civarı, söyleyelim.

Bem Mojo ihtiyacınız olanı veren, olması gerektiği gibi bir Bluetooth küpü. 16 saatlik bir bataryaya ve telefonunuzu şarj edebilmeniz için de bir USB port’a sahip. Üstelik magnetic şarj ünitesine de sahip, sadece platformuna yerleştirin ve kolay şarjın keyfine bakın. Bize kalırsa bütün mobil cihazlar bu metoda ayak uydurmalı.

Bonus Fırsat 2:

Speaker’lardan konu açılmışken, aynı özelliklere sahip daha güçlü bir şey istiyorsanız, ödeme esnasında bu kodu girerek (“TGVZH8VL “) çok talihsiz bir şekilde isimlendirilmiş olan Inateck iPhone Speaker Ünitesi’ni Amazon’dan 19.79 dolara alabilirsiniz.

Cihaz Bluetooth 4.2 versiyona, taşınabilirlik için hoş bir tutacağa ve telefon standına sahip. Üstelik sadece iPhone’lar için de tasarlanmış değil. 30 saate kadar çalma süresinin yanında cihazlarınızı şarj etmeniz için USB port’a da sahip. Kendi müziklerinizi dinleyebilmeniz için micro SD kart girişi de mevcut.

Bonus Fırsat 3:

9 inçlik bir Windows tabletten ne derece verim alınır bilinmez ama böyle bir fırsat çıktıysa paylaşmamak da olmaz. Kısa bir süreliğine Wallmart NetbookFlexx 8.9 inçlik ikisi bir arada tableti kargo dahil 97.99 dolara veriyor. Atom işlemcisi, arttırılabilir 32GB hafızası ve USB 2.0 port’u ile bir canavar olduğu söylenemez fakat çıkartılabilir klavyesi ile ve tam sürüm Windows 10 yüklü şekilde geliyor.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...