Yeni Challenger GT Dodge’un ilk iki kapılı 4x4 otomobili
Yeni Dodge Challenger GT

Yeni Challenger GT Dodge’un ilk iki kapılı 4×4 otomobili

Yeni Challenger GT Dodge’un ilk iki kapılı ve 4×4 otomobili olarak yeni yılın ilk çeyreğinde alıcısıyla buluşacak.

Araç, yüksek performansı sayesinde, zorlu hava koşullarında ve engebeli arazi şartlarında dahi sadece kış lastikleriyle güvenli ve rahat bir şekilde gezinme imkanı sunuyor. Challenger GT 4 çeker olmakla kalmayıp sis lambaları, geri park sensörleri, yedek kamera, napa derisi koltuklar ve 6 hoparlörlü ses sistemiyle görücüye çıkacak.

Challenger GT’nin 8.4 inch multimedia ekranı, hem Apple CarPlay hem de Android Auto sistemlerini desteklemekte. Otomobil aynı zamanda Super Track Pak tuşu ile kalkış modu, G kuvveti ve 0-100 km/h gibi birçok özellikleri gözlemlemenize ve yönetmenize olanak sağlıyor.

995 dolar gibi ek bir ücret ödeyerek, napa derisi ve alakantra süet performans koltukları, Subwoofer destekli 9 hoparlörlü Alpine imzalı ses sistemi ve Dodge’un kendi performans direksiyonuna sahip olabilirsiniz.

OKU ►  Robotik kaleme sahip akıllı beyaz tahta Joto ile tanışın!

Yalnız Dodge Challenger GT’nin 4×4 modelinde V8 motor bulunmuyor. Bunun yerine 305 beygir güç üreten 3.6 litre V6 motoru kullanmanız gerekmekte. AWD Hellcat modelini bekleyenler ise biraz daha sabredecek, çünkü tam olarak ne zaman üretime geçileceği hakkında henüz şirketten bir açıklama yapılmadı.

Merak edilen fiyatı konusuna gelirsek, Challanger GT standart Challenger SXT’den 6,400 dolar fazla olacak ve 33,395 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here