Bandai Namco’nun merak edilen oyunu ‘Code Vain’ resmen duyuruldu

Dark Souls’un izinden giden bir vampir oyunu

Geçtiğimiz hafta buram buram Dark Souls/Bloodborne kokan bir teaser videosuyla oyuncuların ilgisini çeken Bandai Namco’nun yeni oyunu resmen duyuruldu. Buna göre Code Vein distopik bir gelecekte geçen vampir temalı bir oyun.

Code Vein dünya çapında 20 Nisan’da duyurulmadan önce Japonya’daki oyun severlere tanıtıldı. Gamatsu’nun çevirisi sayesinde oyunun detaylarını biz de öğrenebildik. Buna göre Code Vein daha önce God Eater oyunlarının da geliştiriciliğini üstlenen ekip tarafından yapılıyor. Distopik bir gelecekte geçen oyun, kendilerine Revenants ismini veren bir grup vampiri anlatıyor. Doğaüstü güçlere sahip olan bu ekip karamsar bir gelecekte hayatta kalma mücadelesi verecek.

Vampir oldukları için tabi ki Reveanantlar kan içmeye mecburlar. Buda oyunun mottosu olan “Prepare to Dine” yani “Yemeğe Hazırlan” sloganın nereden geldiğini anlatıyor.

Code Vein hem zor hem de dramatik bir oyun olarak tanımlanıyor. Bu durumda Bandai Namco’dan Dark Souls benzeri yeni bir oyun gelmesini bekleyebiliriz.

Bandai Namco’nun önümüzdeki hafta oyunla ilgili daha fazla detay içeren bir tanıtım videosu yayınlaması bekleniyor.

OKU ►  Bandai Namco’dan yeni teaser; ‘Bloodborne 2’ mi geliyor?

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox