Beklenen haber geldi; Destiny 2 betası için tarih verildi

Destiny 2 betası için nihayet tarih verildi

Destiny 2’nin açık betası çok yakında başlıyor. Tüm oyunseverler bu anı bekliyordu ve nihayet Destiny 2 betası için, Activison ve Bungie tarafından tarih verildi. Bungie, tüm PvP içeriğinin dört kişilik takımlar için yeniden düzenlendiğini doğruladı. Buna ek olarak, Raids, artık herkes tarafından oynanabilecek, Sadece, deneyimli bir fireteam bir araya getirebilenler ile oynanmıcak. Destiny 2 açık betada birçok özellik yer alıyor. Bunları sizlerle paylaşacağız. Xbox One, PlayStation 4 için verilen tarihler de haberimiz de yerini alacak.

Destiny 2 betası için nihayet tarih verildi

Destiny 2, Strike Mission’a sahip olacak ve doğrudan klan desteğini oyuna dahil edecek. Yani, hantal bir skype sohbeti yerine arkadaşlarınızı The Tower’da bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca, klanlar, eşsiz ödül sistemine sahip olacak, böylelikle, siz ve arkadaşlarınız birlikte çalışmaktan dolayı bonus kazanabileceksiniz. Öte yandan, Destiny 2 sayesinde, oyuncular kooperatif saldırı ve çok oyunculu modlarının tadını çıkarabilecekler. Oyunculara bir diğer güzel haber ise, Destiny 2’de ilk hikaye görevinin oynanabilecek olmasıdır.

OKU ►  Yılın oyunu Middle-earth: Shadow of Mordor ücretsiz oluyor

Activison ve Bungie tarafından yapılan açıklamalarında, Destiny 2 için ön sipariş veren PlayStation 4 kullanıcılarının betaya 18 Temmuz tarihinde erişebileceklerini, X box One kullanıcılarının ise 21 Temmuz tarihinde oyunun betasına erişebilecekleri belirtildi. Destiny 2 beta sürecinin ise, 23 Temmuz tarihinde sona ereceği açıklandı. Peki ya PC kullanıcıları? Maalesef ki, PC kullanıcıları, Destiny 2 betası için Ağustos ayını bekleyecekler. Tüm platformlar için de, beta 6 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak. Aşağıdaki linkten Destiny 2 betasının tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox