Beklenen haber geldi: Wonder Woman 2 geliyor!

Wonder Woman filminin beklenen 2.filmi çıkıyor

Warner Bros’tan beklenen açıklama nihayet geldi. Gişelerde rekor kıran, olay yaratan film Wonder Woman’ın ikincisi geliyor. Warner Bros yaptığı açıklamada, Wonder Woman 2 için çalışmalara başlandığını söyledi ve onayladı. Warner Bros, yaptığı bu açıklamayı, San Diego’da Comic-Con’daki Hall H panelinde resmi olarak duyurdu. Gelen bu duyuru ile filmin hayranları oldukça sevindi. Henüz izlememiş olanlar için kısaca filmin konusundan bahsedelim.

Batman vs Superman: Adaletin Şafağı filminde görmüş olduğumuz Wonder Woman’ı aynı filmdeki Gal Gadot canlandırıyor. Filmde, Connie Nielsen, Chris Pine, David Thewlis ve Robin Weight yer alıyor. Hikayede, Wonder Woman tropik bir adada yaşayan olağanüstü güçlere sahip olan bir kadındır. Adasına düşen bir askerin söylediklerinden etkilendikten sonra adayı arkasında bırakarak dünyayı keşfetmeye çıkıyor. Demir ve Camın hüküm sürdüğü dünyaya adım atacak olan Wonder Woman bir çok insanüstü yeteneği ve zekası ile tüm insanları kendine hayran bırakıyor. Film, vizyona girdiği andan itibaren gişe rekorları kırdı ve haber gündemine adeta oturdu.

Wonder Woman filminin beklenen 2.filmi çıkıyor

OKU ►  Samsung Galaxy S8 Active’in ön izleme videosu yayınlandı!

Bu zamana kadar sitemizden de Wonder Woman ile ilgili birçok haber yaptık. En dikkat çekici haberlerden biri de filmin Lübnan’da yasaklanma kararı alması olmuştu. Lübnan, bu yasağın gerekçesi olarak, filmin başrol oyuncusu Gal Gadot’un İsrail ordusunda askerlik yapmış olması ve Hamas karşıtı attığı tweet’ler gerekçe gösterilmişti. Başrol oyuncusu Gadot, 2014 yılında Facebook hesabından Gazze Savaşı esnasında İsrail askerlerini destekleyen bir mesaj yayınlamış. Film, daha sonra, Ürdün’de yasaklanma kararı almıştı. Oldukça sansasyonel haberler ile gündeme oturmuştu.

Wonder Woman, The Dark Knight ve The Dark Knight Rises’ın ardından en iyi Warner Bros filmi olmayı da başardı. Öte yandan, filmin bir diğer ayrıcalığı ise, bir kadın yönetmenin en çok hasılat yapan filmi olması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Wonder Woman 2 filmi ile ilgili gelen haberler şu an için bunlar ile kısıtlı. Filmin çıkış tarihi ya da diğer detayları hakkında bir açıklama henüz yapılmadı. Bizi takipte kalmaya devam edin!

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox