Nicky Fury karakteri ile Samuel L. Jackson, izleyici karşısına çıkıyor

Nicky Fury karakteri ile Samuel L. Jackson, izleyici karşısına çıkıyor

Samuel L. Jackson, ünlü karakteri Nick Fury’yi, 2019 Captain Marvel filminde tekrardan canlandırmaya hazırlanıyor. Marvel Comics tarafından yaratılmış olan Fury karakteri, adeta Samuel L. Jackson ile özdeşleşmiştir. İzlemeyenler için belirtelim ki, Fury karakteri, Avengers: Age of Ultron ve Avengers: Infinity War filmlerinde rol bulmuş ve film içerisinde S.H.I.E.L.D adlı istihbarat örgütünün Phil Coulson’dan önceki yöneticisidir. Marvel kahramanlarının hepsiyle iletişimi vardır.

Nicky Fury karakteri ile Samuel L. Jackson, izleyici karşısına çıkıyor

OKU ►  PS Store üzerinden satılan Japon oyunları indirime girdi

Captain Marvel filmi hakkında bazı şeyler hala da sır gibi saklanıyor. Ayrıntılar şu an için tamamlanmış durumda fakat herhangi bir açıklama ya da bir sızıntı gelmediği için, Samuel L. Jackson’ın rolünü üstlendiği Fury karakterinin hikayeyi nasıl etkileyeceğini tam olarak söylemek oldukça güç. Yalnızca, film ile ilgili gelen bir sızıntıya göre, Captain Marvel’da, Carol karakterinin ‘normal’ kişiden süper güçlü bir kişiye geçirileceği yönünde.

Captain Marvel’ın bu sene düzenlenecek olan San Diego Comic-Con’da bir tanıtımı yapılacak. Belki orada, Captain Marvel filmi ile ilgili bazı ayrıntıları öğrenebiliriz. Filmin yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck üstleniyor. Senaryosu ise, Meg LeFauve ve Nicole Perlman tarafından kaleme alınıyor. Filmin vizyon tarihi de, 8 Mart 2019 olarak açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here