Carrie Fisher’ın ölümü Star Wars: The Last Jedi’ı değiştirmeyecek

Prenses Leia sekizinci filmde var

Sevilen bilim-kurgu serisi Star Wars’ın bu yıl çıkacak olan sekizinci filmi The Last Jedi’ın, Prenses Leia karakteriyle gönüllere taht kuran Carrie Fisher’ın vefatından ötürü değiştirilmeyeceği açıklandı. Aralık ayında aniden kaybettiğimiz Fisher’ın çekimlerinin ölümünden önce bittiği ifade edildi.

Disney’in CEO’su Bob Iger Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde yaptığı konferansta, Fisher’ın The Last Jedi filmi boyunca gözükeceğini belirtti. Bununla birlikte oyuncunun dijital versiyonunun filmde kullanılmayacağının altını çizdi. Iger, filmin Fisher’ın ölümü sebebiyle yeniden kurgulanmadığını da açıklamasına ekledi.

Carrie Fisher (General) Leia Organa karakterini hem yeni filmlerde hem de serinin klasik filmlerinde canlandırmıştı. Her ne kadar serinin 8’inci filminin oyuncunun ölümünden etkilenmediği açıklansa bile serinin dokuzuncu filminde ne olacağı hala soru işareti.

OKU ►  Ubisoft, Assasin's Creed'i TV dizisi yapmak istiyor

The Last Jedi 15 Aralık 2017’de gösterime girecek. Bu tarih neredeyse Carrie Fisher’ın ölümün birinci yıl dönümüne denk geliyor.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox