Japonya’nın yeni otomatları jetonsuz çalışıyor

Ödeme için cep telefonu uygulaması

Tokyo caddelerinde koşuştururken canınız soda çektiğinde bozuk paranız yoksa, makineden içecek almak tam bir sıkıntı haline dönüşebilir. Fakat Acure’un yeni jetonsuz otomatları bu işlemi telefonunuzu yerleşik bir QR okuyucusuna okutmak kadar kolaylaştırıyor.

Otomatlar Japonya’da sıklıkla görülürler ve sadece içeceklerde kullanılmazlar. Sigaradan konserve ekmeğe kadar bir çok çeşit ürün bu makinelerde satışa sunulur.

Tokyo’da bulunan Shinjuku tren istasyonuna yerleştirilen otomat da dahil olmak üzere Acure’un dijital otomatları üzerinde seçeneklerin olduğu büyük bir dokunmatik ekran bulunur. Ödeme yapmak için App Store ve Google Play’de bulunan Acure uygulamasını indirmeniz gereklidir.

Uygulamayı kullanmak servise üyelik indirimleri, hoşlandığınız içeceklerinizi önceden tercih etme kolaylığı, yakın civarda bulunan makinelerin haritasını edinme ve höpürdeterek midenize indirdiğiniz içecekler hakkında beslenme bilgisi gibi bir takım avantajları beraberinde getirir. İçtiğiniz her bir içecek size bir puan kazandırıyor. 30 puan kazandığınız zaman bir içeceği ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

OKU ►  Samsung’un yeni Galaxy Tab A 8.0 (2017) Tableti geliyor

Aynı zamanda arkadaşlarınız için de içecek alabiliyorsunuz. Yapmaları gereken tek şey QR kodunu makinenin önünde dalgalandırmak.

OKU ►  Yılın oyunu Middle-earth: Shadow of Mordor ücretsiz oluyor

Soda, meyve suyu ve su satmanın yanında Acure makineleri canlı hava durumu ve spor yayını da yapıyorlar.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox