Çekiç kafa köpekbalığıyla küçük bir gezintiye ne dersiniz?

360° kamera çekiminde büyük çekiç kafa köpekbalığı ile buluşma

Aramızda National Geographic’i sevmeyen var mı? Varsa bile lütfen biraz ilgi duymaya çalışsın çünkü inanılmaz araştırmalara imza atıyorlar. Kah çölde, kah dağların tepesinde buluyor insan kendini. Bazen uzaydaki bir gezegenin uydusundan görüntüler ve araştırmalarla karşımıza çıkıyor. Bazen ise şimdiki videoda olduğu gibi denizin metrelerce altından…

360° kamera çekiminde büyük çekiç kafa köpekbalığı ile buluşma

Teknolojinin nimetlerinden en üst düzeyde faydalanıyor olması da albenisini canlı tutmasını sağlıyor. 360 derece gerçek ötesi çekimler ile de yayın yaptığında şimdiki videoda olduğu gibi nefis görüntüler sunuyor. Reality show ve gerçek üstü görüntü teknolojisini sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyoruz. 360° kamera çekiminde büyük çekiç kafa köpekbalığı ile buluşma gerçekleşti.

Hayatınızda hiç denize tüple daldınız mı? Evet cesaret isteyen bir aktivite. Ayrıca bunun için özel eğitim almakta gerekiyor. Ancak üzülmeyin. Eğer deneyimlemediyseniz haberimizdeki videoyu izlemeden önce bir nefesinizi tutun deriz. 1-2 dakikalık bir dalış tecrübesi edineceksiniz. Ha unutmadan, eğer evinizde bir 3d gözlüğünüz var ise videoyu izlerken denemenizi tavsiye ederiz. Sonra da dalgıçla birlikte dalın. Köpek balığı nasıl da kameraya göz kırpıyor değil mi? Hemde en tehlikelisinden.

OKU ►  İnternet bağlantısı olmadan ses komutlarıyla AirPod kontrolü
OKU ►  İşte 360 derece çekim yeteneğine sahip olan GoPro Fusion

 

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox