Ücretsiz ek paket 'Pearls of the East' ise yolda

Ücretsiz ek paket ‘Pearls of the East’ ise yolda

Öyle görünüyor ki Cities: Skylines’ın geliştiricisi Colossal Order ve dağıtımcısı Paradox bu aralar çok mutlu. Zira oyun toplamda 3.5 milyonluk satış rakamına ulaşmayı başardı.

Zannedersek geliştirici ekip bu yüksek satış rakamından çok memnun. Öyle memnun ki oyunculara ücretsiz bir ek paket getiriyor. Cities: Skylines’ın oyuncularla buluşmasının ikinci yıl dönümüne denk gelen bu sürede yeni gelecek ek paketin isminin Pearls from the East olacağı açıklandı. Oyuna “Uzak Doğu” teması ekleyecek ek paket ile Çin’de bulunan bir şehri yeniden canlandırabileceksiniz. Bu sayede şehrinize bir Panda hayvanat bahçesi veya Çin Tapınağı hatta Şanhay’ın ünlü Pearl Kulesi’ni dikebileceksiniz.

Pearls of the East’in çıkış tarihine dair kesin bir bilgi verilmezken yakın zamanda oyuncularla buluşacağının müjdesi verildi.  Ama bu çıkacak tek ek paket değil. Zira Pearls of the East’i “Mass Transit” eklentisi takip edecek. Toplu taşıma temalı ek paketle şehrinize klasik bilim kurgulardan çıkma tek raylı trenler, kablolu arabalar ve uçan zeplinler gibi birçok yeni taşımacılık birimi ekleyebileceksiniz.

OKU ►  Gerilim ve korku oyunu Prey ön siparişte!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here