Dead Rising 4’e son güncellemesiyle Street Fighter skinleri geliyor

Date:

Dead Rising 4’ü Cammy, Zangief ya da Guile’la oynamak istiyorsanız artık bu mümkün

Dead Rising 4 çıkmasının ardından serinin sevenlerini ikiye bölmüştü. Yeni oyunu sevenler ve pek de hazzetmeyenler olarak. Belki de bunun sebebi oyundaki baş karakterimizi Street Fighter karakterine çeviremediğimiz içindi. Eğer böyle hissedenlerdenseniz size güzel bir haberimiz var. Artık Frank West’i klasik dövüş oyununun karakterlerine çevirebileceksiniz.

Dead Rising serisi mizah ve korkuyu birleştirmesiyle ünlenmiş bir oyun. Korkudan çok mizahın ağır bastığı oyun bu durumu bir adım daha ileri taşıdı. Artık isterseniz baş kahramanımız Frank West’i Street Fighter’dan tanıdığımız Cammy gibi giydirebileceksiniz. Cammy karakteriniz bilenler mizah derken ne demek istediğimizi anlayacaklar. Ama merak etmeyin Cammy’le birlikte birçok Street Fighter karakterinin skinleri de yeni sürümle oyuna eklenmiş. Güreşci Zangief’ın altın şeritli şortundan Guile’ın absürt saç modeli ve askeri üniformasına kadar birçok seçeneğiniz bulunuyor.

Yeni sürümle gelenler sadece bunlardan ibaret değil. Dead Rising 4’e yeni sürümle birlikte yeni oyun modları da eklendi. İki farklı zorluk modunun ekleneceğini ifade eden yapımcılar konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, “Frank’in silahları daha çabuk kırılacak, yemekler daha az sağlık yenileyecek. Gözlerinizi açın ve sırtınızı iyi kollayın ve bulduğunuz her silaha sıkıca sarılın çünkü onlara ihtiyacınız olacak” dedi.

[irp posts=”6107″ name=”Klasik bulmaca oyunu “Myst” Android’e geliyor”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...