Dead Rising 4’ü Cammy, Zangief ya da Guile’la oynamak istiyorsanız artık bu mümkün

Dead Rising 4’ü Cammy, Zangief ya da Guile’la oynamak istiyorsanız artık bu mümkün

Dead Rising 4 çıkmasının ardından serinin sevenlerini ikiye bölmüştü. Yeni oyunu sevenler ve pek de hazzetmeyenler olarak. Belki de bunun sebebi oyundaki baş karakterimizi Street Fighter karakterine çeviremediğimiz içindi. Eğer böyle hissedenlerdenseniz size güzel bir haberimiz var. Artık Frank West’i klasik dövüş oyununun karakterlerine çevirebileceksiniz.

Dead Rising serisi mizah ve korkuyu birleştirmesiyle ünlenmiş bir oyun. Korkudan çok mizahın ağır bastığı oyun bu durumu bir adım daha ileri taşıdı. Artık isterseniz baş kahramanımız Frank West’i Street Fighter’dan tanıdığımız Cammy gibi giydirebileceksiniz. Cammy karakteriniz bilenler mizah derken ne demek istediğimizi anlayacaklar. Ama merak etmeyin Cammy’le birlikte birçok Street Fighter karakterinin skinleri de yeni sürümle oyuna eklenmiş. Güreşci Zangief’ın altın şeritli şortundan Guile’ın absürt saç modeli ve askeri üniformasına kadar birçok seçeneğiniz bulunuyor.

Yeni sürümle gelenler sadece bunlardan ibaret değil. Dead Rising 4’e yeni sürümle birlikte yeni oyun modları da eklendi. İki farklı zorluk modunun ekleneceğini ifade eden yapımcılar konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, “Frank’in silahları daha çabuk kırılacak, yemekler daha az sağlık yenileyecek. Gözlerinizi açın ve sırtınızı iyi kollayın ve bulduğunuz her silaha sıkıca sarılın çünkü onlara ihtiyacınız olacak” dedi.

OKU ►  Klasik bulmaca oyunu “Myst” Android’e geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here