Deadpool 2 tanıtım videosu internete sızdı

Deadpool’un devam filminin tanıtım videosu internete düşmüş durumda

Deadpool hayranlarına sevindirici bir haber var. İlk filmi ile izleyicilerin büyük beğenisini toplayan Deadpool, bilindiği üzere ikinci filmi Deadpool 2 ile seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Henüz resmi bir fragmanı yayınlanmamış olan film merakla beklenmekte.

Dün, Hugh Jackman’ı son kez Wolverine olarak gördüğümüz Logan filmi vizyona girmişti. Logan filminin sonunda herhangi bir after-cretits sahnesi gözükmedi. Son filmi olmasından dolayı da bu durum aslında gayet beklenilen bir şeydi. Ancak bunun yerine hiç beklenmedik şekilde Ryan Reynold’un Deadpool 2 filminden gibi gözüken bir video oynatılarak seyircilerin gönlü hoş tutuldu. Her sinema salonunda gösterilmeyen bu video hiç vakit kaybetmeden internete sızdırıldı.

OKU ►  Guardians of the Galaxy Vol.2'nin yeni fragmanı çıktı

No Good Deed adlı bu eğlendirici uzun videonun büyük bir kısmında, sizlerinde çok iyi bildiği bir süper kahraman sahnesinden ilham alınmış. Reynolds bu sabah videoyu Twitter’da paylaştı. Issız bir ara sokakta iki kişinin tartıştığını duyan Wade Wilson, hemen günü kurtarmak adına harekete geçer. Öncelikle kostümünü giymek için bir telefon kulübesine giden Wilson, kostümü giymekte epey zorlanarak olaya dahil olmak için epey gecikir. Videoda bir çok yere ince ince göndermeler var. Videoya bakılırsa gelecek filmde de Deadpool’un absürt mizahının devam edeceğine şüphe yok.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox