“Demir Yumruk” yeni tanıtım filmiyle seyirci karşısına çıktı

Date:

Netflix’in kahraman dizilerine bir yenisi; “Iron Fist”

Ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Netflix, Marvel’ın süper kahramanarını TV ortamına başarılı bir şekilde taşımasıyla, çizgi roman severlerin beğenisini kazanmıştı. Şimdi bu kahramanlara bir yenisini ekliyor.

Netflix ekranına yeni gelen süper kahraman Iron Fist (Demir Yumruk). Iron Fist’in geçmişinden kalan problemlerle yüzleşeceği dizinin ilk tanıtım filmi yayınlandı.

Ailesiyle birlikte bir uçak kazası geçiren Finn Jones’un hikayesini anlatan Iron Fist, kazadan tam on yıl sonra bir anda gün yüzüne çıkar. Demir Yumruk, yeni keşfettiği yeteneğiyle birlikte ailesinin şirketinin içine sızan suçluları temizlemeye çalışacaktır.

Iron Fist, The Defenders olarak bilinen süper kahraman ekibinin son üyesi. İlk sezonuyla izleyici karşısına çıkacak Iron Fist’ten sonra sonra sıradaki dizi The Defenders’a olacak. Bu seride süper kahramanlar birlikte çalışacak. The Defendes’da bugüne kadar Netflix üzerinden izlediğimiz, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve tabi ki Iron Fist. Her ne kadar The Defenders üyesi olmasa da The Punisher’ı da çıkacak dizide görebileceğimize dair dedikodular da var.

[irp posts=”7248″ name=”Netflix Stranger Things ile 80’li yıllara dönüş yapın”]

Iron Fist Mart ayının 17’sinde sevenleriyle buluşacak. Bununla birlikte sizi mutlu edecek bir hatirlatma yapalım, Netflix her zaman olduğu gibi Iron Fist’in bütün bölümlerini tek seferde yayınlayacak. Sevenleri isterse bir Iron Fist günü yapıp bütün seriyi bir günde izleyebilirsiniz.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...