“Demir Yumruk” yeni tanıtım filmiyle seyirci karşısına çıktı

Netflix’in kahraman dizilerine bir yenisi; “Iron Fist”

Ülkemizde de hizmet vermeye başlayan Netflix, Marvel’ın süper kahramanarını TV ortamına başarılı bir şekilde taşımasıyla, çizgi roman severlerin beğenisini kazanmıştı. Şimdi bu kahramanlara bir yenisini ekliyor.

Netflix ekranına yeni gelen süper kahraman Iron Fist (Demir Yumruk). Iron Fist’in geçmişinden kalan problemlerle yüzleşeceği dizinin ilk tanıtım filmi yayınlandı.

Ailesiyle birlikte bir uçak kazası geçiren Finn Jones’un hikayesini anlatan Iron Fist, kazadan tam on yıl sonra bir anda gün yüzüne çıkar. Demir Yumruk, yeni keşfettiği yeteneğiyle birlikte ailesinin şirketinin içine sızan suçluları temizlemeye çalışacaktır.

Iron Fist, The Defenders olarak bilinen süper kahraman ekibinin son üyesi. İlk sezonuyla izleyici karşısına çıkacak Iron Fist’ten sonra sonra sıradaki dizi The Defenders’a olacak. Bu seride süper kahramanlar birlikte çalışacak. The Defendes’da bugüne kadar Netflix üzerinden izlediğimiz, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve tabi ki Iron Fist. Her ne kadar The Defenders üyesi olmasa da The Punisher’ı da çıkacak dizide görebileceğimize dair dedikodular da var.

OKU ►  Netflix Stranger Things ile 80’li yıllara dönüş yapın

Iron Fist Mart ayının 17’sinde sevenleriyle buluşacak. Bununla birlikte sizi mutlu edecek bir hatirlatma yapalım, Netflix her zaman olduğu gibi Iron Fist’in bütün bölümlerini tek seferde yayınlayacak. Sevenleri isterse bir Iron Fist günü yapıp bütün seriyi bir günde izleyebilirsiniz.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox