Denizlerde geçen korku oyunu ‘Sunless Sea’ iPad’e geliyor

Date:

Failbetter Games’in geliştirdiği oyun PC’de yarım milyondan fazla satmıştı

Deniz temalı RYO Sunless Sea, İngiliz geliştirici Failbetter Games için çok başarılı bir yapıt olmuştu. Birçok eleştirmenden yüksek puan alan oyun 2015 yılında PC’ye çıktığından beri yarım milyon kopya satarak maddi başarı da elde etmişti. Sevilen oyunun iPad platformuna geleceği açıklandı.

Sunless Sea (Güneşsiz Deniz) Mart ayının 23’ünde iPad kullanıcılarına geliyor. Geliştiricinin açıklamasına göre oyunu alanında uzman olan BlitWorks iPad’e uyarlıyor. Firma daha önce Bastion, Invisible Inc. ve daha birçok yapıtının uyarlamasında çalışmış. Oyunun iPad versiyonu PC versiyonunun direk uyarlaması olacak. Bu da PC versiyonunda bulunan bütün içeriğin iPad’e de geleceği demek oluyor. Neredeyse hepsi gelecek demek daha doğru çünkü oyuna geçtiğimiz Ekim ayında gelen “Zubmariner” ek paketi en azından ilk etapta iPad versiyonunda bulunmayacak. Ama “Steel” güncellemesi gibi önemli içeriklerin hepsi oyunun iPad versiyonunda olacak. Steel güncellemesiyle oyundaki dövüş sistemi sıra tabanlı olmaktan tam zamanlıya dönüşmüştü ki buda oyunun en büyük eksilerinden birine çözüm olmuştu.

Geliştirici Failbetter Games oyunun iPad versiyonunun ne kadara satılacağını henüz açıklamadı. Ama oyunun Steam üzerinden 29 TL’ye satılıyor oluşu bir fikir verebilir. Gerçi bu fiyat mobil platformu için biraz yüksek kalıyor zira BlitWorks’ün uyarladığı diğer oyunlar App Store’da $5’a satılıyor.

[irp posts=”9915″ name=”Bungie Destiny karakterlerinizi sıfırlayacağını açıkladı”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...