‘Sublevel Zero: Redux’ Playstation 4’e geliyor

Date:

Descent Underground bekleyenlerin tam aradıkları oyun

Eğer Descent gibi aksiyon oyunlarını seviyorsanız ve Descent Underground’u bekleyecek sabrınız kalmadıysa size müjdeli bir haberimiz var. Descent Underground’un daha en az bir yıl çıkmayacağını ve çıktığında konsollara gelip gelmeyeceği konusunda bir bilgi olmamasını da göz bulundurursak “Sublevel Zero: Redux” tam da aradığınız oyun olabilir. Steam üzerinden 2015 yılında PC’lere çıkan oyun şimdi yenilenerek Xbox One ve PS4 konsollarına geliyor.

Oyunun konsol versiyonu sadece basit bir uyarlama değil. Sublevel Zero: Redux birçok yeni içerikle birlikte geliyor. Bunların içerisinde yeni görevlerde bulunuyor. Oyun geliştiricilerinden Gary Lloyd yaptığı açıklama, “oyunun kendisi klasik 6DoF Descent’te bir saygı duruşu” dedi. Oyuna rasgele üretilen eşyalar, zanaatkârlık, kalıcı ölüm ve yeni birçok modern element eklenmiş.

Oyun orjinak 8-bit düşük poligonlu oyunlardan esinlenirken, bir yandan da neon ışıklar ve renklerle modernize edilmiş. Oyundaki müziklerde bunu kanıtlar nitelikte. Bir yandan klasik oyunun notalarını hatırlatırken bir yandan da nabız hızlandırıcı orkestral müzikler eklenmiş.

Oyuna eklenen bir diğer yenilik ise 70 yeni oda ve geliştirilmiş hikaye modu. Hikaye modu oynadıkça zorlaşan bir oyun dinamiğine sahip olmuş.

Geliştirici ekip oyunu yapabilmek için ciddi badireler de atlatmış zira oyunun orijinal yayıncısının battığını göz önünde bulundurursak bu durumun ciddiyetini de anlamış oluruz. Oyun geçtiğimiz hafta Xbox One platformuna çıkmıştı. Mart ayının 8’inde ise PS4 platformuna çıkması bekleniyor.

[irp posts=”9870″ name=”Bu platform oyunu çok delici; Celeste”]

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...