Destiny yapımcıları yanlışlıkla silahların gücünü düşürmüş

Oyuna yeni gelen güncellemeyle silahlar ve perkler ‘Nerf’ yemiş

Sevilen oyun Destiny’nin yapımcısı Bungie, yeni yayınladığı 2.5.0.2 güncellemesiyle oyunda bulunan birçok bugı ve dengesizlikleri düzeltmişti. Ne yazık ki yapımcı yanlışlıkla başka bir bugı da oyuna eklemiş oldu. Bu bug hem oyundaki silahları hem de sınıf özelliklerini etkiliyor.

Yeni güncelleme birçok şeyle birlikte Bladedancer sınıfının Hungering Blade özelliğini de düzeltmeye çalışmış. Bu özellikle Bladedance sınıfının sağlığı bitmeye yaklaştığında hızlı bir şekilde tekrar sağlık ve kalkan özelliklerini doldurabilmeyi sağlıyor. Yeni güncellemeden sonra özellik sadece sabit miktarda sağlık ve kalkanı dolduruyor ve kalkan geri yüklemesinin de gecikmesine sebep oluyor.

Ne yazık ki güncelleme Hungering Blade özelliğine benzeyen diğer özellikleri de aynı şekilde etkilemiş. Bundan etkilenen sınıflar ve özellikler, Transfusion (Striker Titan), Cauterize (Sunbreaker Titan) Lifestael (Voidwalker Warlock) ve bu tarzdaki diğerleri.

OKU ►  CS: GO lobileri bir Hacker’ın saldırısına uğradı

Yapımcı Bungie, yeni bugın daha güncellemeyi yayınlamadan önce farkında olduklarını ifade etti. Diğer problemlerin yeni bugdan daha önemli olduğunu savunan Bungie, yeni bug için de güncelleme hazırladıklarının altını çizdi.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox