Destiny yapımcıları yanlışlıkla silahların gücünü düşürmüş

Date:

Oyuna yeni gelen güncellemeyle silahlar ve perkler ‘Nerf’ yemiş

Sevilen oyun Destiny’nin yapımcısı Bungie, yeni yayınladığı 2.5.0.2 güncellemesiyle oyunda bulunan birçok bugı ve dengesizlikleri düzeltmişti. Ne yazık ki yapımcı yanlışlıkla başka bir bugı da oyuna eklemiş oldu. Bu bug hem oyundaki silahları hem de sınıf özelliklerini etkiliyor.

Yeni güncelleme birçok şeyle birlikte Bladedancer sınıfının Hungering Blade özelliğini de düzeltmeye çalışmış. Bu özellikle Bladedance sınıfının sağlığı bitmeye yaklaştığında hızlı bir şekilde tekrar sağlık ve kalkan özelliklerini doldurabilmeyi sağlıyor. Yeni güncellemeden sonra özellik sadece sabit miktarda sağlık ve kalkanı dolduruyor ve kalkan geri yüklemesinin de gecikmesine sebep oluyor.

Ne yazık ki güncelleme Hungering Blade özelliğine benzeyen diğer özellikleri de aynı şekilde etkilemiş. Bundan etkilenen sınıflar ve özellikler, Transfusion (Striker Titan), Cauterize (Sunbreaker Titan) Lifestael (Voidwalker Warlock) ve bu tarzdaki diğerleri.

[irp posts=”8448″ name=”CS: GO lobileri bir Hacker’ın saldırısına uğradı”]

Yapımcı Bungie, yeni bugın daha güncellemeyi yayınlamadan önce farkında olduklarını ifade etti. Diğer problemlerin yeni bugdan daha önemli olduğunu savunan Bungie, yeni bug için de güncelleme hazırladıklarının altını çizdi.

Ali İlterhttps://teknoformat.com/author/ali
Bilgi teknolojileri yöneticisi, Teknoloji ve Teknolojik gelişmeler, her zaman ilgisini çekmiştir. Teknolojik araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlığıyla ekip lideridir.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...