DiRT Showdown PC Racing Thrill şimdi bedava!

Date:

Zaman işin özü; bu yazıyı ne zaman okuduğunuza ve mouse’unuzu ne kadar hızlı hareket ettirebileceğinize bağlı olarak DiRT Showdown PC versiyonu, Humble Store’un nezaketinin bir örneği olarak oyun koleksiyonunuza ücretsiz olarak eklenebilir. Humble Store’un kış satışlarının devam ettiği şu günlerde kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan oyunu edinebilmeniz için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor zira kampanya bugün saat 1:00’e kadar geçerli (Pasifik saatiyle 10:00).

Yarış oyununu ücretsiz edinmenin yanında bu hediye ile birlikte Humble Monthly’e yeni üye olacak olanlar, %10’luk bir indirim kuponuna da sahip olabilecekler. Kuponu kullanmak için biraz süreniz var ama çok da değil zira 3 şubat 2017’de kullanım süresi sona eriyor (3 haftadan daha az bir süre).

DiRT Showdown Microsoft Windows’ta Mayıs 2012’de yeniden çalışmaya başlamıştı. Oyun aynı zamanda Mac ve Linux sistemlerde ve PlayStation 3 ve Xbox 360’da da kullanılabiliyor. Codemasters’ın geliştirip sunduğu oyun, bir dizi yarış ve turnuva içerikli Tour etkinlikleriyle donatılmış. Yarışmacılar araba modellerini yükseltmek ya da satın almak ve yeni yarış alanlarını açmak için bu etkinliklerden kazanacakları parayı kullanabiliyorlar.

Oyunda 4 temel mod mevcut

Yarışma, İmha, Hoonigan (bir takım) ve Parti. Bunların her biri alt bölüm olma özelliğini taşıyorlar. Örneğin ‘Yarışma’ modunda oyuncular Race-Off (sekiz araba ile yapılan düz yolda gidilen ve engellerle karşılaşılan yarışma tipi), Domination ( dört sektöre ayrılmış döngü içerisinde edinilen puanlara dayalı bölüm), ve Elimination (süre sıfırı gösterdiğinde son oyuncunun elendiği süre bazlı yarışma tipi) gibi bölümler arasında seçim yapabiliyorlar.

Bu fırsattan faydalanmak için buraya tıklayın. Sayfaya gittiğinizde Humble Store’un sunduğu diğer fırsat başlıklarına da göz atabilirsiniz. Fallout 4 ve Doom gibi seçkin oyunlara yönelik olarak sunulan  ve %67’ye varan indirimler söz konusu.

Leave A Reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Paylaş

Popular

More like this
Related

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım Akçalı Boya ve Kimya...

Kara Cuma (Black Friday) çılgınlığı nedir?

Kara Cuma (Black Friday) Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahında...

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir?

BitCoin Nedir? CryptoCurrency Kripto Para Nedir? Bitcoin nedir, Kripto para...

iPhone 8’deki FACE ID özelliği sınırları zorluyor!

iPhone 8’deki Face ID fonksiyonları herkesi şaşırttı Son zamanlarda gündemimizden...