Kozmetik devi L’Oreal, teknolojiye el atıyor

Kozmetik devi L’Oreal, teknolojiye el atıyor.

Kafa derinizi en iyi şekilde tutmak için tasarlanmış akıllı saç fırçası geliştirmek için Withings ile işbirliği yaptı. Görünüşe göre insanların saçlarını çok güçlü bir şekilde fırçalama eğiliminin uzun vadeli hasara sebep olması, Kérastase Hair Coach, adı verilen teknolojik fırçanın üretilmesi fikrine neden oldu. Kozmetik devi L’Oreal, teknolojiye el atıyor.

Kérastase Hair Coach, saçınızın sesini dinleyebilen bir mikrofon içerir. Bu saçtaki karışıklık konusunda fikir sunar. Buna ek olarak, bir jiroskop, saçlarınızı fırçalarken uyguladığınız kuvveti ölçmek için fırçalama modellerinizi analiz etme yeteneğine sahiptir. Fırçayı çok sert çekerseniz, kafa derinize zarar vermemeniz için fırça sapı titreşir. Son olarak, iletkenlik sensörü, Siz tam emin degilseniz saçınızın ıslak, nemli veya kuru olup olmadığını belirlemenize yardımcı olur.

Tüm bu veriler, saçınıza en iyi bakım konusunda size ipuçları vermek için yerel hava durumunun yanısıra bir bildirim yapan bir akıllı telefon uygulamasına yönlendirilir. Tabi beklediğiniz gibi, saçlarınızın parlak olmasını sağlamak için satın almanız gereken diğer L’Oreal Kérastase markalı ürünler için de tavsiyeler alırsınız. Fırçanın satış fiyatı henüz belli değil, ancak 200 dolardan düşük bir satış fiyatı bekleniyor.

OKU ►  Twitter mobil kullanıcılar için Moments (Anlar) özelliğini açtı

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox