Disney, Avatar filmindeki robotun iç dizaynını sergiledi!

Disney, Avatar filmindeki robotun iç dizaynını sergiledi!

Geçtiğimiz mayıs ayının sonunda Disney sinemaları Avatar temalı bir park (Pandora: World of avatar) ve Animal Kingdom ( hayvan krallığı ) adında iki adet park açmıştı. Henüz birkaç haftadır aktif olan parktan çoğu hayranların haberi yok. Fakat eğer olurda giderseniz mutlaka Na’vi Journey Ride ( Avatardaki mavi insanımsı yaratıklar ) gezintisine katılın.

Disney uzunca bir süredir animetronik işini yapmaktaydı.( The Tiki Room’s birds ve Great Moments with Mr. Lincoln robo-başkanın yapılış tarihi 1963 ve 1964 yıllarına kadar gidiyor. ). Her ne kadar önceki robotik figürlerden alışık olsakta Na’vi Şaman’ı olayları tamamıyla farklı bir seviyeye çıkartıyor. İfade gücü ve duygu akıcılığının bir şöleni olan robot aklınızı başından alacak.

Yukarıdaki videoda da ulaşabileceğiniz üzere neredeyse canlı olan robotlar küçükken girdiğiniz tünellerden çok daha gerçekçi. Her ne kadar Türkiye’den kalkıp bir tür Disney gezintisi yapmak bütçemizi zorlayacak olsa da, yurtdışına çıktığınızda aklınızda bulunması gereken lokasyonlardan. Yetişkinler için 10$’lık fiyatıyla mutlaka gezilmesi gereken yerlerden.

OKU ►  Ghost Recon: Wildlands Closed Beta'yı oynadık

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox